Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do moderatorów - nie do dyskusji
23-03-2014, 06:55 PM
Post: #1
Do moderatorów - nie do dyskusji
Panowie moderatorzy o podwójnych zasadach moralnych.Zbanowaliście usera ,który według Was obrażał „grupowo” wszystkich tu piszących.
Więc gdzie jesteście teraz.
Czy obrażania i pomówienia wobec osób zbanowanych lub piszących na głównej jest na tym forum dozwolone?
Jeżdżą po mim jak po burej suce. Posądzają go o chorobę psychiczną i zaburzenia umysłowe.
Ta są pomówienia nie mający potwierdzenia w dokumentach no bo przecież odmienność poglądów nie może być podstawą do orzeczenia choroby psychicznej. Takie praktyki wobec swoich oponentów stosowały reżimy komunistyczne szczególnie w Rosji, Rumunii i Korei Północnej . Niektórzy z userów próbują te praktyki stosować tu na forum. A Wy udajecie że nic się nie dzieje i wszystko jest w porządku.
Takie bezpodstawne pomówienia o chorobę psychiczną świadczą o zezwięrzęceniu, mściwości, braku tolerancji . A czy ci ,którzy wydają takie opinie mają na to dowody w postaci orzeczenia fachowego lekarza ,co uprawniałoby ich do takich opinii?

Jeżeli nie mają takich opinii to dlaczego Wy jako moderatorzy nie reagujecie na takie akty chamstwa, prostactwa i prymitywizmu . Zwłaszcza ,że drugiej stronie uniemożliwiliście obronę.
Nie mówię o banowaniu ,bo za takie przewinienia jestem takim praktykom całkowicie przeciwny. Ale na zwrócenie przynajmniej uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Do moderatorów - nie do dyskusji - RSC-2 - 23-03-2014 06:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości