Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
05-03-2014, 12:07 AM
Post: #2
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas)
Troszkę mam dziwne uczucia co do gali, bo paradoksalnie najmniej czekam na główną walkę, czyli Alvarez - Angulo. Angulo to naprawdę niezły bokser, ale mam wrażenie, że może to być troszkę nudna walka z jednostronną inicjatywą ze strony Canelo. Jakoś tak nie potrafię się do tej walki przekonać. Pewnie gdyby na całej gali nie było nic ciekawego to bym brał tą walkę z pocałowaniem ręki, ale póki co jestem zdecydowanie bardziej ciekawy postawy Charlo czy Santa Cruza.
Właśnie fightcard: Santa Cruz - Mijares, Molina - Charlo i Linares - Arakawa. Dla mnie FANTASTYCZNE zestawienia. Naprawdę mogą wyjść z tego walki na bardzo wysokim poziomie sportowym i emocjonalnym. Showtime naprawdę wie co zrobić, aby sprzedać PPV w dużych ilościach. Myślę, że takie walki zapewnią spory przychód.

Typy? Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo wstać jutro z rana muszę, więc będzie krótko:
Alvarez - Angulo
Alvarez PTS

Santa Cruz - Mijares
Santa Cruz PTS

Linares - Arakawa
Linares PTS (choć kibicował będę Japończykowi i wcale nie uważam, żeby był bez szans)

Molina - Charlo
Charlo KO/TKO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Saul Alvarez vs Alfredo Angulo (2014-03-08 MGM Grand-Las Vegas) - kubala1122331 - 05-03-2014 12:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości