Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
04-05-2014, 01:56 PM
Post: #229
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
@Sander
Nie znam, na boxrecu sobie sprawdziłem. Swoją droga, pozwolę sobie odnieść się do Twoich słów jakoby Khan miałby być teraz głównym kandydatem do walki z Mayweatherem. Jeszcze przed dzisiejszą galą twierdziłem, że Maidana zostanie wypunktowany do jednej bramki i źle, że wybór na przyszłego rywala Mayweathera padł właśnie na niego. Wolałem walkę z Khanem, który w końcu pokonał Maidanę przed czasem i jest równie szybki co Mayweather. Teraz jednak uważam, że Khan-Mayweather to byłaby okrutnie nudna i nieprzyjemna dla oka walka za sprawą tego, że Floyd lubi klinczować, Khan w sumie też, zadając ciosy praktycznie wskakuje na rywala. Czy rzeczywiście chciałbyś zobaczyć walkę Floyda z Khanem? czy tylko ze względów czysto sportowych lub też marketingowych uważasz, ze to główny kandydat?

Panowie, kto jest według Was lepszy Matthysse czy Maidana? ja nie potrafię tego ocenić. Lucasa widziałem tylko w walce z Garcią, a Maidanę z Bronerem i Floydem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - RedHawk - 04-05-2014 01:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości