Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
25-02-2014, 10:46 PM
Post: #12
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Lara dla mnie byłby najlepszym wyborem, tylko, że nie dość, że jest on niebezpieczny, to jeszcze konkretnie niemedialny. Nie oszukujmy, ale ktoś poza ludźmi na co dzień interesujących się boksem, zna nazwisko Erislandy Lara? Ale umiejętności ma wysokie. Technicznie niemal dorównuje mistrzowi, a to już powoduje jego kłopoty. Jeśli Kubańczyk w ewentualnej walce z Floydem zawalczyłby tak jak ostatnio z Troutem, a może jeszcze troszeczkę lepiej, to Mayweather mógłby mieć ciężki orzech do zgryzienia.
Thurman jak dla mnie przegrywa jeszcze z Floydem wyraźnie na punkty. Nie odbieram mu umiejętności, ale sądzę, że łatwo zneutralizowałby Money jego siłę ofensywną.
Ale bardziej spodziewałbym się walki z kimś z tej dwójki, którą wymienił Sander, czyli Bradley i Khan, Nie dość, że bardziej medialni, PPV pójdzie jak świeże bułeczki, to jeszcze umiejętności niższe i szanse na porażkę również maleją.

Dla mnie kolejność:
1. Lara
2. Pacquiao
3. Thurman
4. Bradley
5. Khan

W sumie rewolucji nie ma Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - kubala1122331 - 25-02-2014 10:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości