Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
31-01-2014, 05:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 05:26 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
(30-01-2014 08:46 PM)Martin napisał(a):  No nie mów, że Ty tam widziałeś głównie ciosy w gardę. Chyba na jakimś zacinającym się streamieTongue Oczywiście takie tam też były. Wydaje mi się, że Huck zadał trochę więcej czystych ciosów i to on dominował w tej rundzie.
Zresztą ja wcale nie twierdzę, że Huck jest zwycięzcą tej walki. Wygrana Arslana jest tu jak najbardziej ok, ale każdy wynik powyżej 110-118 to wg mnie jest trochę zbyt nagięty wynik pod Firata.

-Jakbym to widzial tylko ja, to nawet bym nie staral sie dyskutowac. Walka ogladalem na linku z LPW, wiec jakosc jest ok.

-Tak, tam byly niemal same ciosy w garde. Jest inaczej... mozesz przeciez mi to latwo udowdnic, i napisac w ktorym momencie Hucka tak trafial. Zapewniem, ze latwo bedzie policzyc, bo duzo tego nie bylo. Mam wrazenie, ze piszemy o zupelnie innych walkach.Smile
Arslan, w jednej akacji przy linach potrafil trafic Hucka trzy razy na leb, podczas gdy Marco przez cala odlsone trafil moze 3/4/5 ciosow na gore. Byly tez ciosoy na dol, jednak i tu Firat byl lepszy. Pisanie, ze Huck dominowal, jest dla mnie takim samym przegieciem, jak wygrana Hucka.

-Nie, Huck z cala pewnoscia nie zadal wiecej celnych ciosow w tej rundzie, a wiem to, bo liczylem trzy razy.Exclamation

-Ja pierwszy raz w zyciu widzialem by ktos w tej walce dal remis(co nie znaczy, ze sie takie trafily), a uwierz mi, ze zagladam na duzo podobnych stronek, nawet zagranicznych. Natomiast punktacji dla Arslana 117/118/119, widzialem bardzo wiele.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03) - BMH - 31-01-2014 05:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości