Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bernard Hopkins - Robert Allen I, II, III
09-01-2014, 10:49 PM
Post: #5
RE: Bernard Hopkins - Robert Allen I, II, III
I walka

Hopkins vs Allen
1.9-10
2.10-9
3.9-10
4.NC
Wyrównana walka (równie dobrze punktować można odwrotnie), prestiżowy tytuł w stawce, a całość zajmie Wam tylko kwadrans - nic tylko punktować!
Smaczku dodaje zaskakująca końcówka, w której ringowy (nie radzący sobie do tej pory w walce) postanowił wreszcie zrobić porządek.

II walka
Hopkins vs Allen
1.10-9
2.10-8
3.10-9
4.10-9 (...)
5.10-9
6.10-8
7. TKO
---------60-52 Hopkins
Widzę, że wszyscy jesteśmy zgodni co do przebiegu pojedynku. Dobrze, że byłem uprzedzony Waszymi postami co do tej walki i wiedziałem czego się spodziewać (choć i tak jestem zaskoczony, że można aż tak aktorzyć Tongue)
O ile rundy 1-4 średnie, to 5-6 to fajna bitka z dużą ilością mocnych ciosów (z obu stron, gdyby nie nokdaun to można pokusić się dać Allenowi 6-tą rundę).
W sumie można by jeszcze trochę tę walkę puścić, ale nie ulega dyskusji fakt, że Hopkins miał pewną wygraną w kieszeni.

Walka III
Hopkins vs Allen
1.10-9
2.10-10 (chyba remisowe będę dawał tylko tam gdzie prawie nic się nie dzieje)
3.9-10
4.10-9
5.10-8
6.10-9
7.10-8
8.9-10
9.9-10
10.10-9
11.10-9
12.10-9
----------
117-110 Hopkins
Początek nie zapowiadał tego, że ta walka naprawdę się różni od poprzednich dwóch. Ciosy celne w drugiej rundzie wg combubox 6-4. Hopkins pozwolił rywalowi na tyle ile Rigo ostatnio Agbeko, szkoda że sam więcej nie uderzył. No i jego też spotkały gwizdy podczas walki.
Pierwsze cztery rundy bez przekonania. Potem już pełna kontrola Hopkinsa, który pokazał parę fajnych "myczków".
Nokdaun pierwsza klasa, ale szacun dla Allena, że w następnej rundzie ładnie się pokazał i zgarnął ją dla siebie (zdecydowanie bardziej mu się należała niż ta trzecia, którą mu dałem ale jak pisałem wyżej - bez przekonania.
Potem jeszcze zgarnął jedną, ale równie dobrze cztery ostatnie można dać Bernardowi.
Mimo, że pojedynek jak najbardziej strawny to jednak walka z Pavlikiem czy Danielsem fajniejsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Bernard Hopkins - Robert Allen I, II, III - Gogolius - 09-01-2014 10:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości