Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
30-04-2016, 08:13 PM
Post: #90
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Ja na "Zanim się obudzę" czekam bardzo mocno, bowiem dotychczasowe dwa filmy reżysera, Mike'a Flanagana, to dla mnie wzór idealnego horroru. Mam nadzieję, że sporo większy budżet i zdecydowanie bardziej znana obsada nie przełoży się na kolejny gówniany mainstreamowy, niestraszny horror, jakich wiele.

Sąsiedzi 2 - widziałem dość ciekawy zwiastun, faktycznie fajnie się zapowiada, choć obawiam się, że jak to często bywa w takich komediach, film okaże się nudny jako całość.

Reszta filmów oczywiście do odhaczenia, ale jakoś mocno nie czekam. Jak będzie czas to odwiedzę kino chętnie, ale bez większych oczekiwań.

Z filmów, które wyszły w kwietniu to na większości byłem w kinie. Zdecydowanie polecam Cloverfield Lane 10, przynajmniej jeśli nie poczytało się zbyt wielu opisów tego dzieła. John Goodman stworzył kolejną świetną rolę. W mojej opinii to jeden z najlepszych aktorów w tym momencie, do tego mocno charakterystyczny. Poza tym świetnie oglądało mi się Księgę Dżungli, naprawdę fajnie zrobioną. Jako fan książki Kiplinga, która nie jest na pewno pozycją dla dzieci, polecam.

Na drugim biegunie znajduje się na pewno Szefowa. Do tej pory to jedyny film, gdzie z premedytacją wyjąłem telefon i zacząłem sobie grać w Węża Smile Tragedia jak dla mnie.

Pozostałe tytuły ciekawe, ale jakoś nic więcej mi w pamięci nie utknęło ani w pozytywny ani w negatywny sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - finjek7 - 28-07-2014, 07:22 PM
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - kubala1122331 - 30-04-2016 08:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości