Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
08-04-2014, 05:58 PM
Post: #25
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Aaaa... chyba tajemnica rozwiązana Big Grin Pisałem o tym filmie. Tak swoją drogą trochę za często kręcą te Paranormal Activity. Dwa razy w roku - bardzo dużo, obawiam się, że może się szybko znudzić,
http://www.filmweb.pl/film/Paranormal+Ac...014-670592

Co do "Naznaczonego" to muszę obejrzeć jedynkę. Ogólnie bardzo lubię horrory, a ciekawi mnie twoja opinia, bo to raczej dwójka jest zazwyczaj wyżej oceniana i bardziej chwalona. Aż się ciekawy jedynki zrobiłem Smile

Sporo kiedyś pisałem o ulubionych ekranizacjach komiksów, Avengersi dla mnie straszna lipa. Ale jak pisałem, może tu zadecydować dubbing polski, który jest parodią. Ściągnę kiedyś z lektorem i obejrzę, może będzie lepiej, bo pod względem efektów jest niezły. Thora nie widziałem, bo już nie nadążam za tymi komiksami, Marvel teraz masowo je produkuje. Jak nie Thor, to Iron Man, jak nie Iron Man to Avengersi, jak nie Avengersi to Kapitan Ameryka, jak nie Kapitan Ameryka to Xmen... A jeszcze ponoć mają kręcić historię Nicka Fury'ego jako osobne filmy. Trochę dużo tego Smile

Dzisiaj może obejrzę drugą część Igrzysk Śmierci. Czekałem na to od pewnego czasu. Pewnie bym się do kina wybrał, ale jeszcze nie znałem pierwszej części i uważałem to za kolejną bajkę dla młodzieży. A że kiedyś spać nie mogłem i miałem tylko to na telefonie, to postanowiłem obejrzeć. Jakie było moje zdziwienie, kiedy film okazał się znakomitą opowieścią Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - kubala1122331 - 08-04-2014 05:58 PM
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie? - finjek7 - 28-07-2014, 07:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości