Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim
01-01-2014, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2014 11:54 PM przez redd.)
Post: #3
RE: Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim
Wydaje mi się, że to dobry ruch. Obydwie grupy i tak współpracowały ze sobą. Wydaje mi się, że Babiloński ze swoim świeżym spojrzeniem na boks w PL, oraz Wasilewski, który posiada duży bagaż doświadczenia mogą pchnąć boks zawodowy w PL jeszcze bardziej do przodu. Przede wszystkim powinien wzrosnąć poziom sportowy gal, bo będziemy widzieli więcej dobrze rokujących zawodników z PL. Jeżeli będą kontraktowani odpowiedni przeciwnicy to naprawdę będzie w porządku.

Babiloński prowadzi swoich zawodników odważnie, czasem aż za szybko. Wasilewski z kolei idzie w drugą stronę, szklarnianego hodowania zawodnika. Jeżeli te dwie koncepcje się połączą i wyjdzie z nich coś pośredniego, to wszyscy powinni wyjść na plus - grupa, bokserzy, kibice.

Myślę, że nie ma co się specjalnie martwić zmonopolizowaniem rynku. Przecież za Babilonem i KP pozostawało długo, długo nic (Gmitruk, dalej Snarski i pomniejsze grupki). Na tej płaszczyźnie nic się nie zmieni. Tamte grupy i tak nie niosły żadnego zagrożenia/konkurencji dla B/KP.

Bardzo ciekawi mnie obecny status Łapina w grupie. Był on głównym szkoleniowcem w KP, ale nie ulega wątpliwościom, że prowadził zbyt wielu zawodników - przydałby się ktoś, kto by go odciążył i wniósł powiew świeżości w metody treningowe. Bardzo mnie ciekawi jak to będzie wyglądało teraz.

Na pewno gorzej w PL boksie nie będzie przez tę fuzję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Fuzja Wasilewskiego z Babilońskim - redd - 01-01-2014 02:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości