Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs - zapomniany mistrz
20-02-2014, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2014 11:46 AM przez Krzych.)
Post: #23
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz
[Obrazek: briggs%20w%20formie.jpg]

Przygotowany jest, przynajmniej fizycznie, bo jednak od 3 lat siedzenia na dupie się tak nie wygląda. Czyli już wiemy, że to nie będzie jakiś kiczowaty powrót z wagą 130+. Ufff...

https://www.youtube.com/watch?v=j1nhQKUkg6I

7:09. Ale zajebisty nokdaun.

Shannon był zajebisty, jak dla mnie jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów ever. Niby miał ten pas, ale było go stać na o wiele wiele więcej niż zdobyć pas 10 sekund przed końcem walki którą przegrywał na punkty a później stracić go w pierwszej obronie. No ale niestety, choroba zablokowała go dosyć mocno i pewnie nie dodawała też motywacji i pewności siebie. To nie pomaga, wiem nawet po sobie, ale on miał przynajmniej na tyle szczęścia że mógł chociaż spróbować i zaszedł bardzo daleko jak na takie ograniczenie.

Swoją drogą ta walka pokazuje jaki był kiedyś poziom w HW. Tim Noble, z którym walczył Briggs w tej walce do której podałem link miał rekord 5-5, skończył z rekordem 7-13 i był dostarczycielem zwycięstw a prezentował wyższy poziom niż połowa dzisiejszej czołówki HW. Tam tacy jak Szpilka, Arreola czy Mitchell odpadali po 2-3 walkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shannon Briggs - zapomniany mistrz - Krzych - 20-02-2014 11:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości