Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samuel Peter - zapomniany mistrz
30-09-2014, 06:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2014 07:10 AM przez Krzych.)
Post: #34
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz
Spasły jak ciul, to już nawet nie ma co pisać. Nie wiem w jaki sposób ludzie się doprowadzają do takiego stanu, nawet nie trenując. Co to trzeba wpier****ać żeby tak wyglądać, o rany. I przede wszystkim co trzeba mieć w głowie... Gó*no w głowie i gó*no na talerzu. Nie licząc oczywiście osób chorych, bo są choroby skutkujące otyłością przy których niewiele można na to poradzić.

Napisałem to jak napisałem, bo takie coś nawet nie zasługuje na użycie normalnego języka. A gdy ktoś tak wygląda będąc sportowcem zarabiającym za swoje występy to staje się to już niemożliwe do opisania słowami. A tu jeszcze dochodzi do tego wszystkiego ustawiona walka i udawany nokaut. Z resztą, jaka walka, nazwanie tego walką jest obelgą dla wielu zawodników i całego sportu. Za takie coś obydwaj powinni dostać pomidorem w łeb i dostać zakaz zbliżania się do jakiegokolwiek ringu oraz używania słów boks, sport, walka itp...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Samuel Peter - zapomniany mistrz - Sander - 20-12-2013, 03:56 PM
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz - Krzych - 30-09-2014 06:51 AM
RE: Samuel Peter - zapomniany mistrz - Wit - 01-12-2016, 06:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości