Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pięściarze zaawansowani wiekow Hopkins,Holyfield....
09-11-2014, 09:15 PM
Post: #18
RE: Pięściarze zaawansowani wiekow Hopkins,Holyfield....
Hopkins to po prostu fenomen. On cały czas przestrzega zdrowej diety, cały czas jest w treningu, stroni od wszelkich używek. Po prostu wyjątkowo dba o swoje ciało. Ogólnie bardzo zdrowo się prowadzi i nie zapuszcza się między walkami jak część pięściarzy. Do tego jego śliski styl i genialna defensywa sprawiły, że mimo wielu walk na koncie, nie przyjął on zbyt wiele ciężkich ciosów i nie jest rozbity. No i oczywiście mentalność mistrza, która pozwala mu na te wszystkie wyrzeczenia. Pamiętam, że kiedyś Gołota wspominał jak podpatrywał trenującego w tej samej sali Hopkinsa. Andrzej był zdrowo zdumiony, że B-Hop przez okrągłą godzinę skacze na skakance i nie wygląda na specjalnie zmęczonego. Andrew stwierdził, że też tak może i na następny dzień też poświęcił tyle czasu na skakance. Jak to Goły podsumował "tyle skakałem, że łeb mnie rozbolał i poszedłem do domu" Wink No i oczywiście sprawa genetyki, bez odpowiednich predyspozycji ani rusz. Hopkins to totalny freak, połączenie żelaznej dyscypliny treningowej i znakomitych predyspozycji do boksu.

Myślę, że kodem na "długowieczność" w boksie jest dbanie o własny organizm, mała ilość wyniszczających walk i oczywiście dobre geny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pięściarze zaawansowani wiekow Hopkins,Holyfield.... - redd - 09-11-2014 09:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości