Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
14-03-2014, 07:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014 07:54 PM przez BMH.)
Post: #105
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
cop, dostal szanse, ale ja zmarnowal, bo troll zawsze pozostanie trollem. Nasz kolega Ula, strzelal spamem jak glupi, pisal jednego dnia post pod postem x4, przypierdalal sie do innych ze w tematach offtopowych nie pisza o boksie, nie potrafil skopiowac frag. do ktorego chcial sie odniesc, a zamist tego cytowal wszystko lacznie ze zdj na pol strony, prowokowal innych nazywajac ich paniami, robil w wielu tematach smietnik, no i okazal sie klasycznym mitomanem. Po dwoch dniach mial srednia 70postow... przeciez to za samo nachalne nabijanie postow, nalezalo mu sie ostrzezenie. Ja, bardzo chcialem zobaczyc jaka wiedza dysponuje cop, i nawet na poczatku go bronilem. Jednak po tym co zobaczylem/przeczytalem, to doszedlem do wniosku, ze jedyne do czego cop sie nadaje, to do pitolenia bzdur na temat wyliczania sily ciosow.Big Grin
Kilka dni czytania copa, i wszystko staje sie jasne... to nowotwor ktory chcial od srodka zjesc to forum. Ja glupi dalem sie nabrac, ale na szczecie byli tu tacy ktorzy go czytaja dluzej, i dobrze wiedzieli jak to sie skonczy. Bylem ostrzegany, ale musialem sam sie sparzyc.

ps. cop, to byl w Stanach... yhym, palcem po mapie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - BMH - 14-03-2014 07:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości