Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
13-03-2014, 07:05 PM
Post: #99
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Cytat:Śledziłem wypowiedzi copa i nie mam wątpliwości że zbanowanie go to idiotyzm.
Co banujesz dlatego ,że ktoś ma inne zdanie?
Cop na bana nie zasłużył, nikogo nie obrażał [tylko nie dawaj mi za argument ostatniego jego postu ,gdy wszystko było już „po ptokach”] starał się być tolerancyjny , natomiast stado wilków osaczyło go jak ofiarę domagając się w każdym poście jego usunięcia.
[Jest tu taki jeden „judasz” który udawał ,że się z nim „przyjaźni” a potem pierwszy darł mordę „na krzyż z nim”
Dlaczego nie reagowałeś na te wpisy?
Ponadto jeżeli już cop pisał niezgodnie z regulaminem [a gdzie on jest ten regulamin ] to dlaczego nie dostawał najpierw merytorycznych ostrzeżeń i upomnień?

Cop dostał najpierw słowne ostrzeżenie w PW następnie dostał 1 ostrzeżenie od mnie za spam.Kolejne dostał od redda i znów od mnie za wulgaryzmy i coś tam pisał o wszystkich userach forum.Bana by nie dostał, ale po usunięciu tego wpisu wkleił go do innego działu i dostał bana.Reagowałem na ataki na copa, Joker o mało nie dostał ostrzeżenia podobnie jak Sander.Absolutnie nie banuje za odmienne opinie, zbanowałem copa bo były ku temu podstawy.
Cytat:Zobacz tylko kto tu pisze.
Cztery pięć osób gada ze sobą o głupotach z jednym przywódcą stada.
Portale internetowe mniej popularnych sportów niż boks mają więcej dyskutantów niż tutaj.
Tutaj ciągle ktoś kogoś ustawia co wolno a co nie wolno.

I kto jest tym przywódcą?? Wiem, wielkim problemem tego forum jest bardzo mała liczba userów.Kiedyś próbowałem ściągać ludzi z strony głównej, lecz człowiek ma to do siebie że szybko się przyzwyczaja i im pasuje taka atmosfera jak na Bokser.org.Tam każda dyskusja zaczyna się od "zera", większość userow nie zna się i liczy się to co pisze a nie ile ma gwiazdek.Bo jakoś inaczej patrzy się na Sandera który ma 4000 postów niż na jakiegoś trola z 10 postami, sam przyznaję że często się zastanawiałem co byście pomyśleli o mnie jak bym dopiero się zarejestrował i pisał te same bzdety co dziśWink.

Cytat:Ciągle w nas tkwi ten komunizm. Ta prowincjonalność . Ta woda sodowa uderzająca do głowy, gdy dostanie się trochę więcej władzy. Te wszystkie cechy tkwią w nas nie dlatego, że nie zgadzamy się z czyimiś poglądami. A dlatego ,że swoją wyższość chcemy udowadniać nie przy pomocy argumentów a przy pomocy siły czyli „załatwienia kogoś”
Cop na koniec napisał wam wszystkim prawdę.
Jeżeli to czyta to jednak muszę go zmartwić.
To nie jest wyjątek i Polacy nie są inni niż Ci tutaj na forum.
To jest powszechne co widać w każdej dziedzinie życia.
Będę o tym pisał do znudzenia.
Chyba że mnie też zbanujesz.

Cop tam gdzie się pojawił zostawiał bajzel i stek wyzwisk, można powiedzieć że poświęciliśmy wielką jednostkę na rzecz ogółu.Wink.Nie mam powodu banować kogokolwiek kto na to nie zasłużył a ty z pewnością na to nie zasłużyłeś.

Cytat:Posty copa zostały usuniete aby nie było dowodów że on niczego złego nie zrobił.

PeterManfredo też został zbanowany a jego posty są do dzisiaj.

BESTIA napisał mi że ban copa jest na 5 miesięcy i potem moze on wrócić.

Skoro tak to dlaczego usunieto jego posty?


[Ja obrażany się nie czuję bo w wirtualnym świecie ma to daleko w doopie.
Nie zmienia to faktu ,że wielokrotnie kierowano pod moim adresem określenia obraźliwe.
Ale mi to Lotto. Gdyby to było w realu to moja reakcja byłaby inna.

Posty copa zostały usunięte dlatego aby zatrzeć dowodów na jego niewinność, ale usunąć jego spam.Cop kontaktował się ze mną w PW, ale jego wiadomości lądowały w spamie(sam nie wiem dlaczego)Huh.Poza tym dostałem wiadomość, od jednego z użytkowników z zapytanie czy nie lepiej usunąć ten śmietnik.Przeanalizowałem jego posty i stwierdziłem że ma rację.
Ban Petera też był kontrowersyjny, sam o tym pisałem i jako mod wszystkim nie da się dogodzić.Podjąłem taką a nie inną decyzję i dziś zrobił bym podobnie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - BESTIA - 13-03-2014 07:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości