Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
12-03-2014, 09:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014 09:08 PM przez RSC-2.)
Post: #84
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Metzger
Czytam Twoje wpisy i powiem Ci, że Twoje poglądy są bardzo zbliżone do moich.
Ja także uznaję prawo własności i uważam że na swoim mogę robić co mi się podoba.
Taka jest logika. I na tej płaszczyźnie zgadzam się z Tobą
[I odnosząc się do tego problemu uważam, że copa nie zbanował właściciel portalu.
Ale może się mylę. I zostawmy to w spokoju]
Wracając do prawa własności to logika to jedno, a przepisy to drugie.
Np. Będąc właścicielem działki czy nieruchomości twoje prawo własności jest często pomniejszane przepisami i ustawami. Nawet będąc właścicielem firmy masz ograniczenia prawne. Np. trwoniąc pieniądze firmy czyli swoje możesz być posadzony o działanie na szkodę firmy i pociągnięty do odpowiedzialności. Czyli sąd zdecyduje czy wydając własne pieniądze popełniałeś błąd w inwestowaniu czy robiłeś te błędy celowo.
Dla mnie podobnie jak dla Ciebie są to rzeczy absurdalne, ale niestety takie jest prawo i taka rzeczywistość choć niezgodna z moją logiką. Mogę ją krytykować , ale nie mogę zaprzeczyć ,że jest inaczej.
Nie będę się z Tobą sprzeczał na ten temat.
Ale zapytaj kogoś kto prowadzi forum czy portal jakie jako właściciel ma on prawa a czego prawo mu zabrania.
Poczytaj ustawy odnoszące się do Internetu [ zapewniam Cię, że takie są i niedawno zostało znowelizowanych kilka ustaw i dostosowanych do Internetu. Polska jeszcze odstaje w prawodawstwie na temat Internetu ale nie jest w tej materii całkowicie bez regulacji prawnych.] i sam zorientujesz się jak sprawy wyglądają.

Myślę że ten temat prawa własności jest wyczerpany ,ale jeżeli masz coś jeszcze do napisania to pisz.
Ja przeczytam z uwagą.

@ redd


Obraża innego usera.

Konkrety.

Bo jeżeli to co pisał cop nazywasz obrażaniem to co Ty powiesz na epitety które leciały pod moim adresem?

Daj spokój z tym obrażaniem bo wszyscy się na to powołują a nikt nie potrafi wskazać postu z tym obrazaniem.

Czekam.. Tylko nie mydlij mi oczu tym ostatnim postem copa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 12-03-2014 09:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości