Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
29-12-2013, 09:19 PM
Post: #52
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander
Opinia BESTII tu niczego nie zmieni.
Przeze mnie jest tu wysypisko śmieci i forum schodzi na psy.


Portal jest ogólnodostępny. Myślałem, że forum to wymiana różnych opinii.
Ale coraz częściej żąda się tu jednomyślności i atakuje personalnie za odmienność.
Nie polemizuje się z „odmiennością” poprzez argumenty, a przy pomocy personalnych ataków.
Jeżeli ktoś chce, aby wszystkie poglądy tu pisane były jednomyślne to wypadałoby zapisać to w regulaminie i stworzyć Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ,gdzie wszyscy będą mieć takie same poglądy i będą sobie masowo przyznawać punkty w reputacji.

Myślę ,że dzieje się tak dlatego , że pewnej grupie osób na tym forum brakuje argumentów na polemikę z inną opcją myślenia. Ponadto osób inaczej myślących jest coraz więcej i „walka” z nimi jest bardziej trudna. Dlatego też najłatwiej jest eliminować konkurencję poprzez dyskredytację ,że forum zejdzie na psy ,że robi się tu syf przez takich trolli.
Mógłbym być podobnie arogancki i powiedzieć ,że skoro Twoje poglądy są inne niż moje, to z Twojego powodu ten portal schodzi na psy ,bo coraz więcej tu polemiki z powodu Twoich odmiennych i według mnie głupawych poglądów. Jeżeli chcesz tylko klepać się po plecach to załóż sobie swój portal i tam kochaj się ze wszystkimi.

Nawet dział OFFTOP zaczyna niektórym przeszkadzać , bo można w nim napisać prawdę na tematy pozabokserskie.
Dla mnie to zmierza do cenzury. Jeżeli na forum ma być brak wolności w wypowiadaniu się a wypowiedzi niektórych idą w tym kierunku to ja pytam właściciela forum –„Kto tu rządzi”
A jeżeli właściciel forum to popiera to niech to umieści w regulaminie i jasno się określi czy to jest wczesny Bierut, późny Gomółka, czy Korea Północna.
Ja w budowaniu „komunizmu” na tym forum uczestniczył na pewno nie będę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 29-12-2013 09:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości