Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
17-12-2013, 03:32 PM
Post: #32
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@kubala1122331
Wszystko ok.
Ale w jednej sprawie troszeczkę mnie nie zrozumiałeś.
Te dyskusje o tym .że „Adamek jest cienki , Rigo jest szybki, a Włodarczyk to mega bokser” to nie są dyskusje ekspertów.
Ja napisałem to w nieco innym kontekście co wyjaśnię poniżej.
Wielokrotnie na tym forum pisano że poziom piszących na forum jest zdecydowanie wyższy.
A czy można określić poziom piszących na podstawie tego co piszą o boksie?
A cóż to za wiedzy potrzeba?.
To że „Adamek jest cienki , Rigo jest szybki, a Włodarczyk to mega bokser” czy według swego uznania wypunktować walkę to każdy głupi potrafi.
Czy takie wpisy czyli wałkowanie w kółko o tym samym o czymś świadczą?
Boks to prosty sport i pieprzenie w kółko kto ma lepszy prosty a kto ma mocniejszą szczękę nie jest wyznacznikiem poziomu usera.
Gdy na tym forum czasami temat zejdzie na ekonomię , stosunki, prawo, politykę itp. to dopiero wychodzi prymityw niektórych piszących tu na forum.
Taki „ekspert” który tu się uważa za guru z dziedziny boksu wypowiedział się w innym temacie i skompromitował się swoją wypowiedzią i kompletnym brakiem wiedzy z zakresu szkoły podstawowej. Nie będę tu podawał jego nicku i tego wpisu, aby nie wprowadzać złej atmosfery.
Niektórzy próbowali go wyprostować , a dalej tkwił w swojej głupocie pogrążając się kompletnie i wystawiając swoją osobę na pośmiewisko.
Nie jest to odosobniony przypadek i takich przypadków jest tu wiele.
I ja takiego przygłupa mam traktować jako kogoś na poziomie i mam twierdzić że jest on autorytetem i trzyma wysoki poziom tego forum?
A może mam założyć klapki na oczy i nie widzieć niczego innego oprócz jego wpisów na temat boksu?
Zapewniam wszystkich że przekonanie o wysokim poziomie tu piszących to mit.
Nawet zaryzykuję stwierdzenie że Bokser.org wcale nie jest gorszy pod względem poziomu piszących.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 17-12-2013 03:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości