Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
09-12-2013, 10:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 10:38 PM przez RSC-2.)
Post: #25
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@BESTIA @kubala1122331
To dobrze ,że tak precyzyjnie odpisaliście na mój wpis.
Ja tylko wyjaśnię że ten wpis który tak dokładnie cytujecie nie był moim „stwierdzeniem” a jedynie „zapytaniem „ -czy tak jest ,-co w tym poście wyraźnie podkreśliłem.
Dlatego cytowanie tego postu jako mojej opinii na wasz temat ,jest małym nieporozumieniem.
Ale co tam. Nie przeszkadza mi to.

I jeszcze pewne sprostowanie odnośnie wypowiedzi BESTII w sprawie nie czytania Bokser.org i pisania na BN
W tym czasie kiedy pisałem na BN a nawet jeszcze wcześniej byłem zaangażowany w uruchomienie forum bokser.org.
W tym czasie forum było prawie martwe i zapełnione spamem i reklamami. Prawie nikt nie pisał.
Dokonałem kilku wpisów nawołując ,aby ktoś się tym zajął i uporządkował to.
W tym czasie było kilka osób na forum które chciały coś zrobić, ale redakcja Bokser. org nie była tym zainteresowana ,a wcześniejsi moderatorzy i administratorzy całkowicie olali to forum.
W tym czasie czytałem bokser.org choć przyznaję, że mało interesowałem się komentarzami.
A więc BN to tylko epizod . A nawet na BN broniłem opinii o Bokser.or bo piszący na BN określali Bokser,org pogardliwie „kartofliskiem” .
Kilka razy skrytykowałem takie określenie, za co między innymi naraziłem się …… wiadomo komu [Aby nie robić mu reklamy]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 09-12-2013 10:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości