Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
09-12-2013, 10:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 10:07 PM przez kubala1122331.)
Post: #22
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Miałem się nie wpieprzać w tym temacie, no ale...

Cytat:Czy to nie jest przyczyną, że osoby piszące na „orgu” nie mają ochoty na wpisy na forum ,bo są przeciętnymi kibicami i oglądają boks jedynie dla przyjemności inie posiadają wiedzy „eksperckiej”

Ja nigdy nie miałem konta na głównej, a tutaj założyłem, bo chciałem coś się dowiedzieć o boksie i podyskutować w fajnej atmosferze. Ja NIGDY nie miałem wiedzy porównywalnej z większością ludzi z forum, a na początku swojej działalności nazwałbym siebie nawet laikiem. Jakoś nigdy tego zbytnio nie ukrywałem i nie zdarzyło się, by ktoś mnie wyśmiał. Teraz po roku pisania moja wiedza bokserska powiększyła się o jakieś 1000%, ale wciąż mi daleko do @redda, @Sandera, @BMH, czy wielu wielu innych userów, a jakoś nie miałem nigdy z ich strony żadnych problemów i postów typu "Zamknij japę, bo się nie znasz". Powiem więcej. Dzięki tym ludziom, boks stał się dla mnie bardzo ważną rzeczą w życiu, a sobota noc to już niemal świętość. Także szczerze powiem, nie mam pojęcia o co Ci chodzi...
Sądzę wręcz, że szybciej zostałbym wyśmiany na głównej, niż tutaj...

Cytat:Tutaj każdy do nicku „doczepił” sobie jakiś dodatek –ekspert, znawca, itp. itd. Aby pokazać jak bardzo jest ponad przeciętny i ważny. Wszyscy walą sobie punkciki za reputację i podnieceni wysoką „liczbą w kolorze zielonym” uważają ,że nikt inny im do pięt nie dorasta.

A ciekawe ilu userów na te tytuły? Bo jakoś nie widzę ich za dużo... Owszem, kiedyś ja również miałem "ekspert", ale to głównie z tego powodu, że nie wiedziałem jak to zmienić... I zarzut tych punktów reputacji...

Cytat:Taki user dokonując wpisu na forum ze słabą znajomością boksu ,lub wręcz wypisując coś „głupawego” od razu przez ekspertów z tego forum zostanie nazwany trollem , laikiem, osobą nie mającą pojęcia o boksie, itp.,itd. i jeszcze będzie ustawiany czy ma prawo założyć własny temat ,a czy raczej nie powienien pisać tylko w offtopie.

Huh

[Obrazek: 3bc128856_co_ty__gadasz.jpg]

Nie widzę również powodów, żeby osoby z głównej tu nie pisały. Przykładem jest choćby @Gogolius, który przecież ostatnio udziela się na forum, a widziałem go na głównej...
Dla mnie cały ten temat to robienie z igły widły. Każdy pisze gdzie chce, ktoś chce kręcić bekę idzie sobie na bokser.org, ktoś chce powymieniać się naprawdę poglądami o boksie, lub się naprawdę sporo dowiedzieć o tej dyscyplinie, idzie tutaj... Normalna sprawa. Każdy człowiek na inne upodobania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - kubala1122331 - 09-12-2013 10:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości