Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
09-12-2013, 12:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 07:46 PM przez BMH.)
Post: #10
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Wszystkie te sprawy o ktorych piszemy tu, mozna poruszyc w off topie RSC 2, a tak mamy temat do ktorego za kilka dni nawet nikt nie zajrzy. Ale ok, temat powstal, wiec sie wypowiem.
Jezeli chodzi o strone glowna Bokser.org to zagladam tam kazdego dnia, bo strona spelnia swietnie swoja role, jako portal(to chyba wlasciwa nazwa?) informacyjny. Moglbym pochwalic kilku redkatorow ktorzy robia dobra robote na glownej, ale daruje sobie, bo jeszcze ktos zarzuci mi lizusostwo he.
Natomiast, co do udzielnia sie na glownej, to jest to dla mnie w tak samo bezsensowne jak w wiekszosci dyskuje z Toba-RSC 2, gdzie w jednym poscie okreslasz sie mianem laika, a w drugim piszesz, ze Twoja opina jest naj bo znasz swoja wartosc... a jak ktos widzi to inaczej od Ciebie, to albo jest uprzedzony, albo sie nie zna. Nom, nie ma jak merytoryka.Wink Poziom wielu komentarzy na glownej, to po prostu dno, wiec wchodze tam(w te komentarze) jedynie by sie posmiac. Fakt, czasami trafi sie wpis jakiego merytorycznego usera, ale jest to kropla w morzu potrzeb.
Zbawne RSC 2, ze Ty zakladsz taki temat, bo akurat Ty zliczasz sie zdecydowanie do ludzi, ktorzy wala spamem, i robia smietnik w wielu tematach. Ja na glownej od kilku miesiacy nie mam nawet konta, a to chyba wyjasnia wszystko.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - BMH - 09-12-2013 12:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości