Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
08-12-2013, 06:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013 06:40 PM przez redd.)
Post: #2
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Dla mnie główna jest jedynie jednym z kilku dostarczycieli newsów, rzadko kiedy czytam komentarze. Dlaczego? Bo nie chce mi się przebijać przez multum komentarzy, aby dotrzeć do kilku merytorycznych wpisów.

A piszę na forum, a nie na głównej bo:
a) Jest tutaj wyższy poziom merytoryczny
b) Formuła forum jest bardziej praktyczna, niż komentarze pod newsem (np, piszę długi post pod newsem, ale za kilka h ten news znika, bo jest przykryty przez inne wiadomości).
c) Jest tutaj większy porządek. Jak ktoś chce pisać o boksie to pisze o boksie , jak ktoś chce o polityce to pisze w temacie polityka, jak ktoś chce pisać o pierdołach pisze w offtopie. Na głównej wszystko jest wrzucone do jednego gara.
d) Większa higiena dyskusji. Tutaj trwają spory, ale każdy stara się sensownie uargumentować swoje zdanie. Nie ma kwiatków w stylu "ja wiem, bo tak jest i ch*j".

A osobiście nie czuję, abym musiał kogokolwiek edukować na głównej. Jak użytkownik forum o boksie oczekuję merytorycznej dyskusji i kiedy ją dostaję tutaj, to jestem zadowolony. Nic więcej nie potrzebuję.

A poza tym było kilku merytorycznych userów (nie tylko z tego forum), którzy edukowali motłoch i kończyło się na tym, że byli kamieniowani epitetami. Chociażby swego czasu @Maynard, o ile dobrze pamiętam, bronił w dyskusji na głównej jakiejś punktacji walki Hucka i na swoje merytoryczne wpisy dostawał niemerytoryczne kopniaki po kostkach.

Dla mnie wygląda to tak: każdy dostaje to co chce i wszyscy są szczęśliwi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy Forum i Bokder.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - redd - 08-12-2013 06:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości