Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie.
13-10-2013, 01:37 PM
Post: #4
RE: Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie.
(13-10-2013 01:22 PM)RSC-2 napisał(a):  Jestem bystrym obserwatorem i potrafię odróżnić co jest wyjątkiem a co regułą.
Zauważę także co jest mniejszością a co zdecydowaną większością.
I nie pisałem o „Meksykach” a o Amerykanach.
Napisałem to odnosząc się do tej konkretnej gali ,ale moje spostrzeżenia są oparte na o wiele szerszym polu obserwacji.

Tzn. co? Jezeli na boks przychodzi duza czesc takich co slusznie wysmiewaja tego typu odchylenia, to Ty jako ten bystry obserwator uwazasz, ze gdyby to byl Amerykanin to takie okrzyki, czy pietnownie pana rozowego nie mialby miejsca? Dobrze rozumiem? Jakie to jest szersze pole obserwacji, bo nie rozumiem? Piszesz w kontekscie tej gali, czy bardzo ogolnie?

Druga kwestia. Co z tego, ze w USA jest duzo wieksza tolerancja niz w Polsce? Tam tez nie brakuje homofobow, czy normalnych ludzi ktorzy sa przeciwni pederstom i nie tylko podczas gal boksu gdzie walczy Portorykanczyk, ale tez na ulicy Amerykanina moga spotkac przykrosci ze strony rodakow. Zaprzeczysz?

(13-10-2013 01:22 PM)RSC-2 napisał(a):  W związku z Cruzem nasuwa się pytanie takie które zadaje sobie coraz więcej normalnych osób.
W jakim celu publicznie ogłosił swoją orientację seksualna.
Normalny człowiek nie biega do prasy, aby ogłosić wszystkim, że jest hetero
Intencje są oczywiste. Ale ciekawi mnie najpierw jak skomentują to inni.

To, ze Cruz publicznie daje do zrozumienia-niedoslownie-, ze lubi jak mu sie robi przeciag w dupie to jego sprawa. Dla takich poparancow jak on, to jest oka... propsy, jestesmy z toba etc. Jego sprawa, niewatpliwie wykazal sie odwaga, ale niech liczy sie tym, ze te wszystkie zboki przez duza Ameryki, ale tez swiata sa wytykani palcami. Dla mnie fajnie, ze sie przyznal, dzieki temu zwycistwo Salido liczy sie podwojnie, a nawet potrojnie. Big Grin


PS. Nie wiem ocb z tym Nowym Jorkiem, dla mnie to jedno z miast USA. Sadze, ze kazda pani od geografii tez sie pod tym podpisze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dwa oblicza Ameryki nie tylko w boksie. - BMH - 13-10-2013 01:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości