Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
02-10-2014, 12:30 PM
Post: #207
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Uaktualnienie:
Kategoria Junior Ciężka
Grigory Drozd w górę na miejsce 5 po świetnym występie i zdobyciu pasa WBC przeciwko Włodarczykowi, na razie wciąż za bardziej sprawdzonego Arslana. Pokonany Włodarczyk w dół o dwa miejsca, również za Lebedeva.

Kategoria Średnia
Hassan N'Dam udowodnił przynależność do klasy światowej ładnym pokazem boksu w walce z niebezpiecznym Curtisem Stevensem.. Wraca do rankingu na miejsce 9-te. Billy Joe Saunders miejsce w dół, z zestawienia wypada Sergio Mora.

Kategoria Kogucia
Czekałem z nadzieją, że nagranie z walki Payano i Moreno w końcu się gdzieś pojawi... Niestety póki co tak się nie stało, więc będę traktował decyzję jako uczciwą, ale jednak nie docenię tego zwycięstwa w pełni, ze względu na okoliczności przerwania walki.
Moreno spada na 3 miejsce, za Yamanakę i Tomokiego Kamedą. Payano tuż za plecami Moreno, na 4-te(Pokonał go, ale nie w pełnym wymiarze czasowym i jest to jego jedyne zwycięstwo na tym poziomie).
Z rankingu wypada Randy Caballero.

Kategoria Słomkowa
Dotychczasowy numer 10, Carlos Buitrago przegrał z niedoświadczonym Tajem o wdzięcznym nazwisku - Knockout CP Freshmart i wypada z rankingu.
Zastępuje go Eduardo Martinez, który niedawno pokonał Jesusa Silvestre. Co prawda walka odbyła się w wyższej kategorii, ale wygląda na to, że Martinez będzie kontynuował karierę w limicie wagi Słomkowej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 02-10-2014 12:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości