Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
21-09-2014, 10:14 PM
Post: #206
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Naprawdę świetny bokserski weekend za nami, czas na aktualizację rankingu:

Kategoria lekka
Po grubo ponad rocznej przerwie na ring powrócił mistrz WBA, Richar Abril i w ładnym stylu ograł solidnego Tatliego na jego terenie. Mimo słabej aktywności, wrzucam go na drugie miejsce za Crawforda. Ostatnie 4 walki to pewne zwycięstwa nad naprawdę solidnymi rywalami.

Kategoria Super Piórkowa:
Orlando Salido nie bez problemów, ale jednak koniec końców pewnie pokonał zawsze solidnego Taja Terdsaka Kokietgyma i debiutuje w rankingu na miejscu 6, na razie za Boschiero. Z 10-tki wypada Diego Magdaleno.

Kategoria Kogucia
Hugo Ruiz, dotychczasowy numer 5, przenosi się do wyższej kategorii, zostawiając wolne miejsce... Zajmuje je Randy Caballero.

Kategoria Super Musza
Omar Andres Narvaez po raz kolejny pokonał Felipe Orucutę umacniając się na czele kategorii. Mimo porażki przenoszę Meksykanina miejsce wyżej, bo dwukrotnie udowodnił Swoją klasę przeciwko najlepszemu Super Muszemu na świecie.
Dzień później walczył też numer 2, Carlos Cuadras i po raz drugi z rzędu jego pojedynek zakończył się przez zderzenie głowami..
Jego rywal, Jose Salgado, do czasu przerwania walki radził Sobie naprawdę dobrze i wrzucam go na miejsce Arthura Villanuevy, który w ostatnich dwóch walkach bardzo zawiódł.

Kategoria Junior Musza
Nowy mistrz IBF, Meksykanin Javier Mendoza, debiutuje na miejscu 7 po pokonaniu Ramona Hiralesa. Pokonany Hirales wypada z rankingu.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 21-09-2014 10:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości