Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
31-08-2014, 09:53 AM
Post: #201
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
W ostatnich tygodniach nie działo się wiele, ale zrobiłem małe uaktualnienie pod koniec miesiąca:
Kategoria Piórkowa
Wcześniej nie byłem pewny, czy Javier Fortuna planuje jeszcze powrót do tej kategorii, ale teraz wszystko wskazuje na to, że ostatecznie przeniósł się wyżej. Rzuca wyzwanie Mikey'emu Garcii, a jego promotorzy mówią o możliwości walki z dwoma Japończykami dzierżącymi pasy.
Usuwam Fortunę z rankingu w kategorii do 126 funtów. Walters, Lomachenko i Sonsona - o 1 miejsce wyżej, na 10 miejscu debiutuje Japoński weteran Satoshi Hosono, który w dwóch ostatnich występach pokonał dwóch niepokonanych rodaków.

Kategoria Super Kogucia
Oglądałem ostatnio wywiad z Eddiem Hearnem w którym powiedział, że chciał zrobić walkę Scotta Quigga z Cristianem Mijaresem, ale Meksykanin przeniósł się do kategorii piórkowej i celuje w walkę z Gonzalezem. Myślę, że ma precyzyjne informację, usuwam więc Mijaresa z zestawienia.
Na 10 miejsce wchodzi Oscar Escandon, który ma ładne zwycięstwo nad Cuellarem, a także w mojej opinii został oszukany przeciwko Nehomarowi Cermeno, kiedy doznał Swojej jedynej dotychczasowej porażki.
Najchętniej pozbyłbym się też z rankingu nieaktywnych Romero i Terrazasa, ale nie bardzo jest ich kim zastąpić...

Kategoria Kogucia
Koki Kameda ma duże problemy poza-ringowe i nie wiadomo jak długo może potrwać jego przerwa. Poza tym zwakował pas w tej kategorii i celuje w Kohei Kono. Nowy numer 10 to Julio Ceja.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 31-08-2014 09:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości