Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
03-08-2014, 09:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2014 09:50 AM przez Mastrangelo.)
Post: #185
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update!
Kategoria półciężka:
Zmiana na ostatnich 3 miejscach. Do wczoraj wyglądało to tak:
8.Mohammedi, 9.Caparello,10.Shumenov.
Teraz, po ostatnim zwycięstwie do rankingu wraca Gabriel Campillo, na 8 miejsce głównie za bardzo mocny resume w kategorii na przestrzeni ostatnich lat.
Za nim jego pogromca, Andzrej Fonfara. Porażka z Johnsonem nie wygląda tak źle po tym jak Glen naprawdę dobrze pokazał się z czołowym Cruiserem Makubu, a zwycięstwo Campillo nad Thomasem Jr. dodało znaczenia zwycięstwu Andrzeja nad Hiszpanem. Do tego dochodzi dzielna postawa z numerem 1, myślę że właściwie mogłem Fonfarę umieścić w rankingu już wcześniej, zbyt dużą wagę przywiązywałem do walki z Johnsonem.
Miejsce 10 przypada Nadjibowi Mohammediemu, który może się pochwalić dobrą walką z Cleverlym i świetną serią od czasu ostatniej porażki z Sukhotskym, obejmującą zwycięstwa nad niedocenianymi Ngumbu, oraz solidnymi Boisem, Cherviakiem i Dudchenką.

Dzięki za sugestie, Andrew Maynard i Som Saliman.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 03-08-2014 09:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości