Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
13-07-2014, 08:47 PM
Post: #175
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(13-07-2014 01:05 PM)Mastrangelo napisał(a):  Szczególnie oczywiście - Diego Corrales vs Jose Luis Castillo - najlepsza walka jaką widziałem w życiu, ale też niedoceniane walki Jose Luisa Castillo ze Steviem Johnstonem i Joelem Casamayorem, Casamayor vs Freitas, Casamayor vs Corrales I&II, Mayweather - Castillo I&II, Corrales - Freitas, można dodać Freitas - Barrios... Jak dla mnie esencja boksu, dużo akcji ale na wysokim poziomie umiejętności.

Dokładnie mam tak samo Wink Rzadko kiedy tyle świetnych bokserów walczy w jednym przedziale w tym samym czasie. No i to były kompletne zestawienia, w tych walkach niczego nie brakowało. Fantastyczne zderzenia stylów i pojedynki nad którymi można dalej po latach dyskutować. Właściwie byli to zawodnicy bez słabych punktów prezentujący inne szkoły boksu. Warto też zwrócić uwagę na to, ze każdy walczył z każdym (biorąc pod uwagę czwórkę Freitas - Chico - Casa - Castillo, to jedynie nie doszło do pojedynku Brazylijczyka z El Temible), co dzisiaj trudno zrealizować - np. Corrales w debiucie w lekkiej walczył z takim rzeźnikiem jak Freitas, a w następnej walce mierzył się z Castillo. Na pewno złoty okres wagi lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - redd - 13-07-2014 08:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości