Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
08-06-2014, 09:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014 09:42 PM przez Mastrangelo.)
Post: #160
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Cześć Redd Wink.
Sytuacja Solisa i Murraya jest podobna. Pokonali zawodników którzy przed walkami z nimi byli wysoko i zajęli ich miejsce. Takam poradził Sobie lepiej z Tonym niż Solis, więc rzeczywiście pasuję Odlaniera trochę zrzucić, co zrobię jak obejrzę ostatnie walki, ale Murray jednak na razie zostaje na miejscu pierwszym. Zdominowanie(bo ja tak to widziałem) niekwestionowanego mistrza kategorii średniej ma Swoje znaczenie. Spektakularny występ GGG przeciwko Gealowi może skłonić mnie do zmiany zdania.
O kategorii Cruiser pisałem już sporo razy... Mój problem z Hernandezem jest taki, że pierwsza walka z Cunninghamem to wał, a i zwycięstwo nad Rossem mocno naciągane. Huck nie tak dawno nie wygrał na mojej karcie rundy z Arslanem, a do tego Afolabi wyszedł zdecydowanie lepiej z trylogii z nim. Włodarczyk - niedawny wałek z Palaciosem i do tego trochę niższy poziom rywali niż wspomniana trójka... Afolabi na mojej karcie nigdy nie przegrał walki, dlatego stawiam na niego.
Co do kategorii lekkiej - Ja wbrew większości nie widziałem dominacji Amerykanina w walce z Burnsem.. moim zdaniem walka była równie wyrównana co walka Gamboy z Perezem.. Może faktycznie nieaktywny Kubańczyk powinien być za Crawfordem, ale ja wciąż pamiętam o jego osiągnięciach w kategorii piórkowej, więc zostawię tak jak jest. Tak jak piszesz, niedługo i tak wszystko będzie jasne.
Masternak myślę, że poradzi Sobie z Kalengą. Ma bardzo duże doświadczenie z rywalami o podobnym stylu, chociaż może mniej klasowymi (Quinoneiro, Haapoja, Arrami, Ismailov...) i dobrze Sobie z nimi radził.
Stevenson trochę zawiódł w ostatniej walce, podczas gdy B-Hop wręcz przeciwnie, ale dla mnie Kanadyjczyk to wciąż pewny faworyt. Jest dużo bardziej atletyczny, wszechstronny i przede wszystkim konsekwentny w ofensywie niż Cloud, Shumenov, czy nawet Pascal. Myślę, że wygra decyzję.
Brook - Porter... tutaj nie skreślam Brytyjczyka, chociaż dawałbym mu dużo większe szanse gdyby walka była na wyspach. Wiadomo, co do ringu wniesie Porter. Agresję, dynamikę, ruchliwość. Co do Brooka jest więcej znaków zapytania, ale na pewno jest utalentowany i nie byłbym zszokowany gdyby okazał się zdolny do kontrowania Portera podobnie do Diaza w pierwszej walce, ale równie dobrze może się okazać, że nie zda egzaminu jego kondycja (patrząc na pierwszą walkę z Jonesem), albo szczęka (Zranił go Senchenko..).

A widzisz Maynard, jakoś przegapiłem porażkę Silvestre... Trzeba dać chłopakowi taryfę ulgową, bo to jednak 8 rundówka 2 kategorię wyżej, ale faktycznie pasuję go zrzucić. Na razie 1 miejsce, bo chłopaki za nim są mniej sprawdzeni z czołówką.
Novoa pewnie będzie piął się w górę z każdą udaną obroną... Xiong był moim zdaniem tragicznym mistrzem, dlatego to zwycięstwo nad nim nie wywindowało Oswaldo wyżej.
Literówka poprawiona, dzięki.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 08-06-2014 09:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości