Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
08-06-2014, 09:35 PM
Post: #159
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Dawno mnie tu nie było. Ostatnio trochę walk ponadrabiałem, więc jestem znowu w miarę na bieżąco. Mam nadzieję, że coś do tematu wniosę.

Zaczynam od najniższej i najsłabszej kategorii wagowej:
-Takayama i Budler bez zastrzeżeń. Pierwszy rzadko walczy, ale przynajmniej prezentuje równą formę (aczkolwiek przydałby się rewanż z Handigiem). Drugiego czeka jakaś tam weryfikacja w końcu (spora publiczność, walka będzie oglądana na całym świecie, do tego doświadczony rywal).
-Silvestre, mimo wygranej nad Miyazakim, chyba za wysoko. Przegrał ostatni pojedynek z jakimś anonimem w wyższej kategorii. Nie wiadomo, czy wróci do słomkowej.
-Wanheng - niezweryfikowany, jeśli nie liczyć wygranej nad Condesem 3 lata temu. Jednak z braku laku musi być w ścisłej czołówce. Przydałby się w końcu title shot (pewnie z racji rankingu najprędzej o WBC z Novoą).
-Cuello długo nieaktywny, ale niewątpliwie czołówka. Wiadomo, czy wyleczył kontuzję?
-Rodriguez - rezultat zaledwie jednej walki, ale zabranie "zera" z rekordu panującemu mistrzowi w takim stylu, to w wieku 20 lat znakomity wyczyn.
-Handig (chyba wkradła się literówka w nazwisku) - wyrównane walki z czołówką, więc zasługuje.
-Sabillo - bez problemu niszczył przeciętniaków, ale prawdziwe testy go zweryfikowały. Na plus wyjazdy do Meksyku i Kolumbii i podjęcie wyzwań. Nie widziałem walki z Buitrago, więc nie wiem, który z nich powinien być wyżej.
-Novoa - chyba za nisko. Nie tylko pokonał na wyjeździe chińskiego "Xiędza", ale też porozbijał solidnych średniaków. Nie wiem, na ile wiarygodne są jego punktowe porażki z przeszłości. Na minus najbliższa obrona z jakimś totalnym "no-name'em".

No i minus dla całej czołówki za unikanie budzącego przerażenie jemeńskiego bombardiera - Alego Raymi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Maynard - 08-06-2014 09:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości