Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
16-03-2014, 06:13 PM
Post: #124
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Na to 10 miejsce w wadze ciężkiej jak dla mnie nie ma szczególnego faworyta.. mógłby być i Glazkov, ale w końcu pokonał tylko Adamka, który ponad rok temu w walce z Cunninghamem urwał może ze dwie rundy, a teraz był tylko starszy i wolniejszy.. Na razie Jennings zostaje chociaż rozumiem obiekcje, to jest moja osobista preferencja.
Jak bym go widział z top 10? Glazkov to typowy średniak. Dobrze wyszkolony, ogólnie bez tragedii w żadnym aspekcie rzemiosła, ale i nie wyróżniający się w niczym. W walkach z bokserami, których mam w czołowej 10-tce faworyzowałbym go jedynie z Perezem i to tylko dlatego, że wydaje mi się, że z Kubańczykiem jest coś mocno nie tak po walce z Mago.
Odnośnie Chilemby i Chada, na razie Dawson zostaje wyżej. Po pierwsze dlatego, że chociaż to już trochę melodia przyszłości, to jednak jego resume w tej kategorii wciąż robi wrażenie, po drugie dlatego, że tylko jedna z dwóch porażek była w tym limicie no i w końcu jego przerwa nie jest w końcu aż tak długo.. 9 miesięcy, a ostatnio podpisał kontrakt w Haymonem więc można śmiało założyć, że niedługo wróci na ring. Dam Smutnemu Chadowi szansę Wink.
Mthalane - Oliva nie widziałem, wiesz sam jak ciężko o walki z Południowej Afryki ;/

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 16-03-2014 06:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości