Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
04-03-2014, 08:24 PM
Post: #119
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Darleys to niezły bokser, myślę że na pograniczu czołowej 10-tki, ale jeśli chodzi o Gamboę to jego osiągnięcia z kategorii piórkowej wciąż sporo dla mnie znaczą. Żaden inny lekki nie ma na rozkładzie bokserów klasy Salido i Ponce De Leona. Zastanawiałem się, czy Crawforda nie wrzucić nad niego, ale u Terenca wartościowych skalpów wciąż jest mało, a z Rickym miał w mojej opinii dużo więcej problemów niż było to według większości (115:113 na mojej karcie).
Ricky i jego styl jest niedoceniany, myślę że większości par oczu umyka ilość blokowanych przez niego ciosów(szczególnie na linach) i szybkie, kąsające kontry. Walka z Burnsem to nie był żaden przekręt, a z Crawfordem też trzymał się nieźle, dlatego jak dla mnie wciąż zasługuje na wysokie miejsce.
Beltran - Hank - tak, miałem dla Hanka(jak większość fanów) ale walka mogła iść w obie strony. Hanka cenię za ilość zwycięstw nad niezłymi bokserami(wliczając wygraną nad Postolem), Beltran jednak częściej się potykał.
Zdrówko Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 04-03-2014 08:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości