Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
21-01-2014, 09:05 AM
Post: #89
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
można tu wtrącać swoje 5groszy ? Big Grin nikt sie nie pogniewa?

Dziwny ten ranking w Twoim HW Master. Zupełnie nie rozumiem braku Adamka w top10 lub chociaż Arreoli który pewnie niedługo będzie bił sie o mistrza a wcześniej wyeliminował z gry o duże stawki markowego boksera jakm Jest Mitchell. Za któregoś z nich trzeba było wyrzucić Cunna. Zatańcztł w ciężkiej 4razy wygyrwając z bokserem klasy C lub nawet D z Gavernem,przekręcili go z Adamkiem to fakt ale zasada jest prosta, dostał ciężkie K.O od Fury'ego i wygrał z mało znaczącym sie Quezadą w dodatku 8rundowej walce. Nie ma co ukrywać ale w tej kategorii ktoś taki jak Haye czy Vito są potrzebni. Kiedy królewska sie obudzi... lata 90te czy początek XXIw. chyba już nie wrócą.

Z kolei w CW Ola na pierwszym miejscu. Nie wiem skąd aż tak skoro w walce z Huckiem (numer 6!) nie miał nic do zaoferowania a zwycięstwo nad Janikiem chyba mu w tym nie pomogło.Big Grin ale tu pozycja numer 1 wymaga głębszej dyskusji.

Master ja Cię naprawde mam za jednego z tych "grubszych" na tym forum. I myślę że walnięcie Murray'a na pierwszą pozycje w middle to jest podłożone typowo pod dyskusje dla forumowiczów bo jak dla mnie Martin absolutnie na nią nie zasłużył. Tym bardziej że za plecami ma GGG i Martineza który faktycznie należy do moich ulubieńców kategorii średnich.

na resztę kategorii rzuce okiem wieczorem jak będe w pełni wolny.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - RoyJonesJr - 21-01-2014 09:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości