Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
09-12-2013, 05:33 PM
Post: #69
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Cruiserweight
1.Jones
Za wygranie walki z moim nr.1. Denisem Lebedevem, choc zdaje sobie sprawe, ze to moze sie niebawem zmienic.
2.Huck
Nie lubie Marco, uwazam go za prostego fizola, i bardzo ogranicznoego piesciarza. Kilka razy jego wygrane byly dla mnie niesmaczne. Jednak, nawet mimo uprzedzen, nie umiem facetowi odmowic twardosci i charakteru. Trzykrotne wychodzenie do walki z Afolabim, rowniez wzbudza moj respekt, bo w przeciwienstwie do zalozyciela tematu, kolegi Mastragelo, ja nie widzialem tam trzech werdykow, ktore mogly isc tylko w jedna strone, choc nie jestem zaskoczony, ze wielu kibicow, tak wlasnie ocenilo te walki(sam mialem minimalnie dla Oli, ale odwrotna interpretacja kilku rund, jest dla mnie do przyjecia).
3.Hernadez
Wrzucam go miejsce Lebedeva, i nad Wlodarczyka, a wszystko za sprawa dobrej walki z Alekseev'em.
4.Wlodarczyk
Licze na wieksze walki z udzialem Polaka, byc moze ostatecznie dadza mi one odp. na kilka pytan. W mojej opinii, Diablo to bardzo nierowno walczacy zawodnik, a po ostatnich wygranych jest wrecz przeceniany przez Naszych kibicow(naturalnie moim zdaniem). Doszlo nawet do tego, ze mozna przeczyca, ze Krzysiek obija spokojnie cala czolowek jr.ciezkich(?). Wlasciwie do walki z Czakijewem, juz pomalu stawialm na nim krzyzyk, a on odrodzil sie jak feniks z popiolow. Daje go nad Denisa, ktory od czasu porazki z Jonesem nie walczyl.
5.Lebedev
Do walki ze skoksowanym Jonesem, byl moim numerem jeden, a ostatnio na trzecim miejscu. Musze jednak go przesunac za Hernadeza i Krzyska, ktorzy wygrali swoje ostatnie walki.
6.Arslan
Ostatnio mialem go ex aequo z Afolabim, ale ze Firat teraz znow bedzie mierzyl sie z Huckiem, to na zachete zostawiam go na 6miejcu. Mam nadzieje, ze tym razem obejdzie sie bez przekretu, jak mialo to miejsce ostatnim razem. Z drugiej strony, wydaje mi sie, ze Marco tym razem da lepsza walke, i byc moze wygra bez pomocy sedziow.
7.Afolabi
Wyzej w sposob bardzo subiektywny wyjasnielm, dlaczego Arslan, a nie Ola. Mam jednak nadzieje, ze sie to zmieni, bo bardzo lubie Brytola.
8.Ross
Spadek o jedno miejsce... ile mozna zyc wspomnieniami z dobrej walki z Hernadezem? Wczesniej byl tu Koyde, ale musialem go usunac na ten moment, przynajmniej do czasu wygrania z kims solidnym.
9.Mchunu
Poprzednim razem byl tu Chambers, ktoremu dalem mu duzy kredyt zaufania liczac, ze swietnie sie wpasuje w nowa dywizje, a tu taki zonk. Na jego miesce wrzucam wiec jego pogromce.
10.Makabu
Dopiero ostatnio przyjrzalem sie blizej temu zawodnikowi, i postanowilem, ze zadebiutuje w moim top10. Wczesniej na tym miejscu byl Czakijew.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - BMH - 09-12-2013 05:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości