Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
27-11-2013, 05:24 PM
Post: #58
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Heavyweight
1.W.Klitschko
Komentarz chyba zbedny...
2.V.Klitschko
Jak wyzej...
3.Pulev
Co prawda, nie widze w Pulevie takiego potencjalu i przebojowosci jak w przypadku Pereza, ale facet od jakiegos czasu jest w czubie, wszystko wygrywa i ja to doceniam.
4.Perez
Wygra w dobrym stylu z Mago, jak i dokladniejsze przyjrzenie sie Kubanczykowi zmusilo mnie do wysokiej premii dla Mike'a. Przyznam, ze do walki z Rosjaninem, nie widzialem zbyt wielu jego walk... teraz nadrabiom, i jestem milo zaskoczony.
5.Povetkin
Porazka z Wladkiem sprawila, ze Sasha dwa oczka spada. Natomisat walka, absolutnie wstydu pokonanemu nie przyniosla... to wygrany, byl raczej wysmiewany za kiepski-choc zdecydowany- styl wygranej. Wierze, ze Rosjanin, jeszcze nie powiedzial ostatniego slowa.
6.Fury
Wciaz niepokonany Tyson Fury na miejscu szostym. Jakby Tyson, boksowal tak, jak mowi, to bylby nr.1.
7.Stiverne
Na dzis dzien bez zmian... siodemka.
8.Jennings
Symaptia+kilka fajnych walk+duzy kredyt zaufania
9.Chisora
Debiut Chisory na mojej liscie.
10.Solis
Duza sympatia, jak i nieprzerwana wiara, ze ten leniuch sie przebudzi, gwarantuje u mnie Odlanierowi 10tke. Poprzednim razem, na miejscu 10tym byl USS Cunningham.

Pisalem juz wielokrotnie, ze jezeli chodzi o HW, to nie czuje sie mocny w temacie. Wlasciwie, to od kilku/kilkunastu miesiacy czesciaj ogladam walki ciezkich. Nadrabiam wiec bardzo duzo brakow. Co mnie cieszy, to fakt, ze jest taki ktos jak Perez... byc moze Wilder, mnie ktoras walka przekona, bo na dzis dzien, to mozna jednynie zgadywac. Za dwa, trzy lata, to Joshua powinien stac sie realnym zagrozeniem dla wielu topowych ciezkich. W mojej opinii-choc bardziej to przypomina wrozenie z fusow- Anglik, ma lepsze papiery od Wildera. Wciaz licze na Povetkina, ktorego obok Solisa uwazam za jednego z najbardziej utalentowanych obecnie ciezkich. Tylko o ile Alexander trzyma na ogol pion i nie trzeba go zmuszac do ostrego treningu, tak Odlanier, mimo wygranych stoi jakby w miejscu... lub porusza sie zolwim tempem do przodu.Sad Z Tysonem Furym, tez nic niewiadomo. Na dobra sprawe, to mnie niczym nie przekonal w ringu... jego miejsca na liscie, broni jego nieskazony porazka rekord.

Postaram sie, by co dzien, lub dwa, byla tu dopisywana kolejna dywizja.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - BMH - 27-11-2013 05:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości