Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
27-09-2013, 10:29 AM
Post: #29
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Przejrzałem właśnie 3 najniższe.

Słomkowa - tutaj bez uwag. Czołówka rzadko walczy ze sobą nawzajem, więc trudno znaleźć bezdyskusyjnego lidera. Takayama rzadko pojawia się w ringu, ale jeśli już, to rzeczywiście z najlepszymi i zawsze pokazuje wysokie umiejętności. Walk z Joyi i Handigiem niestety nie widziałem, ale czytałem, że były wyrównane, natomiast Rodrigueza pokonał bezdyskusyjnie. Budler bardzo solidny i ciągle się rozwija, następny pojedynek ma z niepokonanym rywalem, więc prowadzony jest ambitnie. Takayama pojawiał się już w RPA, więc może zawita tam w przyszłym roku, a wtedy możemy mieć bezdyskusyjnego lidera. Ciekawy jestem również pojedynku Sabillo vs Buitrago i dalszych losów Denvera Cuello.

Rozumiem, że Miyazakiego pominąłęś ze względu na zmianę kategorii? Nawiasem mówiąc, szukam jego walki z Silvestre (obejrzałem na Twoim kanale niedawno Silvestre vs Paipharob - pojedynek zdecydowanie lepszy dla Meksykanina, niż wskazują na to karty sędziowskie).

Junior musza - zapewne wyżej wrzuciłbym Hernandeza, ale klasa jego ostatnich rywali nie powala, dlatego nie dziwi mnie jego 6 pozycja. Bardzo dobrze prowadzony jest ostatnio Guevara, może jeszcze namieszać. Rewanż z Casimero jak najbardziej wskazany. Miejsca 8-10 trudne do obsadzenia, jeszcze paru kandydatów by się znalazło (Rossel, Inoue, Joyi), ale postawienie na doświadczonych Meksykanów, którzy poniżej pewnego poziomu nie schodzą, ma sens.

Musza - dwójka liderów bezdyskusyjna, Mthalane walczy rzadko, ale miejsce na podium ma zasłużone. Uicab mnie trochę zaskoczył w tym rankingu, jednak broni go spora ilość wyrównanych walk z czołówką (Sosa, Igarashi, Olteanu, Blanquet). Na pewno wyżej postawiłbym jednak Marqueza. Niestety wciąż nie widziałem pojedynku Segura vs Sosa (rozumiem, że uznałeś go za wałek). Jeżeli Segura był w nim lepszy, nie dziwi mnie jego 4 pozycja.

Czas nadrobić to, czego nie widziałem z braku czasu w ostatnich miesiącach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Maynard - 27-09-2013 10:29 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości