Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 05:17 PM
Post: #13
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Wcale nie, bardzo dobrze, że Lara jest #2 Smile Co do junior średniej to Willie Nelson wg mnie w ogóle się nie łapie do dziesiątki, w ostatniej walce wyglądał fatalnie. Zamiast niego wstawiłbym Andrade albo nawet któregoś Charlo i Smitha za nudną, ale remisową walkę z Moliną na pewno przed takimi prospektami.
Willie walczył z lepszymi rywalami niż bliźniaki Charlo i Andrade i tyle dla mnie się liczy. Jeśli Andrade pokona Vanesa to na pewno wskoczy przed niego.
Co do Ishe, moim zdaniem Molina pewnie go ograł, a Bundrage któremu odebrał pas był w tamtym momencie jednym z najsłabszych mistrzów w całym boksie zawodowym.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  cruiser - ten Afolabi jednak za wysoko jak dla mnie, jeśli tak patrzymy, to Ross powinien być wyżej, bo dał bardzo wyrównaną walkę Hernandezowi. Masternaka bym wywalił i zastąpił Mchunu.
Afolabi zostaje, nie mogę nikogo innego z czystym sumieniem postawić na 1-szej pozycji. Ola w moich oczach jest niepokonany w kategorii Cruiser.
Racja z Mchunu, najpierw postawiłem na Masternaka ze względu na większą wartościowych zwycięstw, ale jednak Eddie Chambers to świetne zwycięstwo, a Thabiso pokonał też wielu czołowych Afrykańskich Cruiserów. Masternak, out.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  LHW - Stevenson na pewno nie pierwszy. Ja wiem, że linearny mistrz i w ogóle, ale pół minuty w półciężkiej to za mało mi mówi, żeby robić z niego "jedynkę". I czemu jest Chilemba, a nie ma Bellew??
Patrząc na to raz jeszcze, zamienię Hopkinsa i Stevensona miejscami, chociaż jeśli Adonis ładnie zleje Clouda, to wróci na jedynkę.
Chilemba dwa razy przeszkolił Brytyjczyka, tak to widziałem Wink.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Junior półśrednia - za co DeMarco #10? Już prędzej Soto, Herrera, wypadałoby też chyba umieścić Rosjanina - Postola, skoro wygrał z #7 - Lundym. Chociaż mogę zrozumieć jego brak, bo akurat sam gościa na oczy nie widziałem i nie wiem też czy to zwycięstwo było fair.
Nie byłem pewny kogo wstawić na 10 miejsce. Myślałem nad Soto, ale on naprawdę tragicznie wyglądał z Jose Lopezem... Chyba faktycznie postawię na Herrerę, w końcu ma to zwycięstwo nad Provo i dobre walki z Mayfieldem, Alvarado.
Lundy moim zdaniem ograł Postola, dlatego on jest w rankingu, a Ukraińca nie ma.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Lekka - Beltran przed Burnsem, Crawforda bym dał nawet na #6 (może trochę na wyrost), za Reesa wstawiłbym Figueroę albo nawet tego Gonzaleza co też ładnie prał niedawno Burnsa.
Gonzalez się poddał, więc w moim rankingu po takim czymś się nie pojawi.. Rees faktycznie dyskusyjny, ale na razie nie mam kogo za niego wrzucić. Rywale Omara jeszcze zbyt słabi.
Burnsa mimo wszystko zostawię przed Beltranem, remis był do zaakceptowania, a poza tym Ricky ma parę ładnych zwycięstw w ostatnich latach.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Super piórkowa - fajnie, że Mendez jest wysoko, bo wygrał bardzo wyraźnie z Usmanee, który z kolei wygrał wyraźnie z Barthelemym. Stąd - Usmanee przed Kubańczykiem, Burgos na pewno przed Martinezem (co najmniej #4), a Magdaleno jedno miejsce za Martinezem. Aha, Miura kompletnie za wysoko, nie wiem co on tam robi.
Jeśli o mnie chodzi, Rances wygrał z Usmanee nawet pewniej niż Argenis, a Burgos przegrał z Amidu - stąd wygląda to tak jak wygląda.
Miura jest wysoko, bo jego zwycięstwa są pewne, a rywale też niczego sobie.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Super kogucia - czemu Mathebula tak wysoko? Ja wiem, że dał wyrównaną walkę z Donaire, ale dałbym go za Santa Cruza i Framptona.
W sumie racja, w końcu przez ostatnie lata tylko tego biednego Ndlovu obijał bez końca.

(25-09-2013 03:57 PM)Matys napisał(a):  Jeśli chodzi o kogucią i niżej, to największe nazwiska kojarzę, widziałem, ale już nie czuję się na siłach coś tu ustawiać. Tak na szybko - w koguciej brakuje mi w dziesiątce Julio Ceji.
Niee, Ceja nikogo nie pokonał i przegrał Swoją szansę.

Dzięki za pomoc Matys i reszta.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 25-09-2013 05:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości