Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
25-09-2013, 04:52 PM
Post: #11
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(25-09-2013 03:33 PM)KrychuTMT napisał(a):  W Junior Średniej Lara wyżej od Canelo i Trouta to lekka przesada Tongue
Ciężko mi tą trójkę sensownie ustawić, ale w końcu zostało tak a nie inaczej, ze względu na ilość wartościowych zwycięstw:
Lara:
Pewne zwycięstwa nad Williamsem, Vanesem, Angulo, Freddym Hernandezem, remis z Moliną.

Alvarez
Remis z Troutem(Tak traktuję taką walkę, która mogła iść w obie strony), wygrana z Rhodesem, Luciano Cuello, od biedy można wspomniec o Baldomirze i Mosleyu.

Trout
Remis z Alvarezem, wygrane z Cotto, Delvinem Rodriguezem, Davidem Alonso Lopezem, Rigoberto Alvarezem.

Tak teraz na to patrząc, to zrzucę Alvareza za Trouta. Lara na razie zostaje na dwójce.

(25-09-2013 04:07 PM)Pakman napisał(a):  Mickey Garcia poza top 10 w piórkowej ?!

W słomkowej Silvestre chyba za wysoko. Wyżej cenię Zhonga i przede wszystkim Cuello. W żadnym rankingu nie widzę też jednego z moich ulubionych pięściarzy w niskich kategoriach - Nkosinathyiego Joyi. Nie za bardzo kojarzę w tej chwili w jakiej wadze walczy obecnie, ale w którejś z dych powinien się znaleźć.
Czekam na walkę Garcii z Rockym Martinezem, po tej walce sklasyfikuję go w kategorii super piórkowej.
Silvestre przegrał 2 walki o tytuł bardzo pechowo, gdyby walczył u Siebie pewnie wygrałby obydwa pojedynki. Poza tym pokonał paru mocnych średniaków, jak Mitamura, Rojas, Escobar. Moim zdaniem to klasowy zawodnik.
Jestem fanem Denvera Cuello ale fakt jest taki, że właśnie przegrał z bardzo przeciętnym Xiongiem. Kontuzja kontuzją, ale nie mogę go po takim występie rzucić na czoło rankingu.
Co do Chińczyka, on w mojej opinii przegrał z Osvaldo Razonem i nie potrafił pokazać Swojej wyższości nad jednorękim Cuello. Jego na pewno wyżej nie posadzę.
Joyi przegrał dwie walki z raczej przeciętnymi bokserami, Rodriguezem i Buddlere(tej walki nie widziałem, więc nie wiem czy wynik był sprawiedliwy). Teraz walczy w kategorii junior muszej, ale w mojej 10-tce się nie łapie.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 25-09-2013 04:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości