Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
12-01-2019, 07:00 PM
Post: #234
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Z satysfakcją stwierdzam, że mało różnimy się w ocenach czołówek poszczególnych kategorii. Jest parę drobiazgów, o których może warto podyskutować.
1. Słomkowa. Myślę, że Licona za wysoko. Dostał mistrzowski pas jakby w prezencie, nie pokonał nikogo znacznego.
2. Musza. Doceniam Tanakę, ale on jest w tej wadze nowy. Moim zdaniem na lidera bardziej zasługuje niepokonany od 10 lat Moruti Mthalane, który był nie ze swojej winy unikany, ale w końcu wywalczył mistrzowski tytuł. Może doczekamy w 2019 unifikacji.
3. Super piórkowa. Dla mnie Ito za wysoko. Podobna sytuacja, jak w słomkowej. Jest mistrzem świata, ale na rozkładzie nikogo naprawdę godnego uwagi.
4. Półśrednia. Tutaj przed Crawfordem mam Spence'a. Ma w bilansie lepsze skalpy, niż Horn i Benavidez, nie mówiąc o znacznie dłuższym stażu w tej wadze.
5. Super półśrednia. Mam zastrzeżenia do wysokiego miejsca Mungui. Ten sam powód, co u Licony i Ito. Jest pas mistrzowski, ale w pokonanym polu jedynie dużo za mały do tej wagi Ali i solidny średniak Smith.
6. Mam innych liderów w super koguciej, piórkowej i półciężkiej, ale są to wagi, w których wyraźny dominator jeszcze się nie wyklarował, więc raczej nie ma o co się spierać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Hugo - 12-01-2019 07:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości