Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej
05-12-2016, 02:06 PM
Post: #19
RE: Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej
(04-12-2016 01:52 PM)Gogolius napisał(a):  Ja osobiście jestem daleki od dyskredytowania takich bokserów jak Trojanowski po jednym lucky punchu. I od gloryfikowania Indongo.
Ja nawet nie wiem czy Edek ma szklankę bo cios był do bólu precyzyjny. Choć inne walki pokazują, że prędzej mu do słabszej szczęki niż mocnej.
Poczekałbym na jakiś rewanż albo co. Sytuacja jak ze Smithem i Fonfarą, dopiero następne walki pokażą gdzie jest ich miejsce.

Rewanż, jak najbardziej wskazany. Nikt też chyba tutaj nie dyskredytuje Traojanowskiego ale po takiej szopce, jaką odstawił z Namibijczykiem to po prostu musiał polecieć na dół o kilka konkretnych pięter. Zresztą Indongo obnażył u Rosjanina coś, o czym wspomniał już Hugo w innym temacie:
(03-12-2016 08:17 PM)Hugo napisał(a):  Trojanowski doigrał się, bo od dawna miał tę fatalną manierę opuszczania prawej ręki. Już Obara trafił go bardzo mocno też w 1 rundzie, ale wtedy Edek jakoś przetrwał i wkrótce wyrzucił Japończyka za liny. Tym razem miał pecha. Liczę na rewanż.
I teraz nie wiadomo czy tej maniery nie uda się wykorzystać innym przyszłym rywalom Trojana, bo został z tym bardzo mocno obnażony. A jeżeli liczył na walkę z Crawfordem to ta zapewne dość mocno przesunie się w czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsi bokserzy wagi junior półśredniej - Wilczekstepowy - 05-12-2016 02:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości