Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
01-09-2013, 05:13 PM
Post: #6
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Zacznę od tego, iż jestem przeciwnikiem przejścia Diablo do HW. O ile w przypadku Adamka były jakieś podstawy tak tutaj nie bardzo to widze. Uważam, że dla Włodarczyka CW to odpowiednia kategoria. Jest mistrzem federacji WBC, ma zaliczonych już kilka obron tytułu, jednym słowem buduje swoją legendę.....Dobra wiem, że w boksie zawodowym są ważniejsze rzeczy - pieniądze. Gdyby miał dostać solidną wypłatę za Fragomeniego to pewnie nikt z jego obozu ani on sam by o przejściu do HW nawet nie myślał. Ale jak już wspomniałem sport to biznes, a boks w szczególności, zatem skończy się pewnie tak, że do niej przejdzie...

Włodarczyk-Sosnowski? Po kampanii promocyjnej oczywiście, że lud to kupi. Skończy się to łatwym zwycięstwem Diablo i będzie robił to co wcześniej Adamek, tylko nasuwa się pytanie czy jest w stanie dojść aż do walki mistrzowskiej? Ze sportowego punktu widzenia bardzo wątpię, tyle że Wasyl ma układy i może po paru zwycięstwach Diablo nad "odpowiednimi" rywalami by taką walkę załatwił....i tym samym załatwił wpłatę życia Krzyśkowi. Bo generalnie o to w tym wszystkim chodzi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi? - Martin - 01-09-2013 05:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości