Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Compubox- czy compuśmieć ???
01-08-2013, 12:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2013 12:04 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: Compubox- czy compuśmieć ???
(01-08-2013 10:32 AM)glaude napisał(a):  Chyba Andrzej Kostyra, ale nie jestem pewien, komentując jakąś walkę zwrócił na to uwagę.

Andrzej Kostyra, to slynie z mowienia roznych rzeczy ktore czesto nie maja odzwierciedlenia w realiach. Ja nie sadze(pewny nie jestem, ale nie spotkalem sie czyms takim), by sedziowie miali wglad w te staty, a nawet jakby tak bylo, to idiotyzmem w ich wykonaniu byloby sugerowanie sie cyferkami, bo na elementy punktacji rundy sklada sie wiele czynnikow.
Zreszta staty nigdy nie sa pokazywane w momencie konczacym runde, wiec punktowi maja czas na wpisanie swojej punktacji, zanim cyferki zobacza widzowie w tv. Nie mam racji?

(01-08-2013 10:32 AM)glaude napisał(a):  Gdyby Compubox nie był potrzebny w czasie rzeczywistym (udostępnianie danych natychmiast- bo amerykańscy kibice kochają wszelkie zestawienia sportowe na bieżąco), to po co ci gości klikaliby szybko w czasie walki w klawiaturę?
Przecież mogliby po zakończeniu walki, przez kilka dni oglądać ją w zwolnionym tempie i powoli oceniać, i rejestrować ciosy- nieprawdaż?

Szczerze, to dla mnie compubox to fajna sprawa, choc zadna wyrocznia. Same staty, sa zrobine glownie dla laikow i ciezko mi sie oswoic z mysla, by szanujacy sie fachowiec powolywal sie na liczby, by dowiesc swoje racje.
Nie rozumiem w czym problem. Dla mnie compubox... pokazywanie wynikow na biezaco, jest ok. Po zakonczeniu walki, i ogladajac sobie na spokojnie, to sam moge zliczyc celne ciosy w domu, i bardziej bym ufal sobie, niz jakiejs anonimowej osobie.Wink

(01-08-2013 10:32 AM)glaude napisał(a):  Temat wydaje mi się Ważny, bo ocena jakościowa może być tylkowykonana przez człowieka- komputery póki co są jeszcze za głupie Smile
Ale analiza musi być wolna i dokładna- nie na zasadzie co mi się klepnie to będzie, a czego nie zdążę klepnąć to nie będzie.

Masz ewidentny problem, ze takie staty nie sa miarodajne, i choc sie z tym zgadzam, to lubie rzucic na nie okiem. Uwazasz, ze staty ktore nie maja(a przynajmniej nie powinny) zadnego wplywu na ocene poszczegolnych rund sa zle, a ludzie/sedziowie jacy sa... lepsi?
Na dzis dzien compubox, to tylko staty, zadne tam fakty, czy niezbite dowody na cos tam... zawsze ostatnie zdanie nalezy do ludzi, wiec gdybym mial "leczyc" boks, to zaczalbym od szwindli, a nie golych statystyk ktore sa tylko.. statystykami, niczym wiecej kolego.Wink


Zebysmy dobrze sie zrozumieli zalozyels temat, wiec cos chciales przekazac. Co Twoim zdaniem powinni zrobic, zaprzestac pokazwyania statystyk w czasie walki?
Uwazasz, ze compubox jest bardziej zmanipulowane, niz werdykty sedziowskie? Sadze, ze bardzo wskazane byloby odrobine dystansu do tych cyferek.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Compubox- czy compuśmieć ??? - glaude - 31-07-2013, 10:45 AM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 31-07-2013, 11:16 AM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 31-07-2013, 12:33 PM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 31-07-2013, 01:44 PM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 31-07-2013, 02:11 PM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - Matys - 31-07-2013, 06:24 PM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 01-08-2013, 09:01 AM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 01-08-2013 12:01 PM
RE: Compubox- czy compuśmieć ??? - BMH - 01-08-2013, 02:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości