Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Proksa na punkty 55.56% 5 55.56%
Mora na punkty 44.44% 4 44.44%
Proksa przed czasem 0% 0 0%
Mora przed czasem 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzegorz Proksa vs Sergio Mora
27-06-2013, 10:53 PM
Post: #14
RE: Grzegorz Proksa vs Sergio Mora
@Sander dodaj ankietę jeżeli to nie problem

Ciężko mi wypowiadać się na temat ewentualnych szans. Jeżeli Mora będzie w takiej formie, jak w ostatniej walce to w nim widziałbym faworyta. Myślę, że talentem przewyższa Proksę, jest bardzo wszechstronnym i niewygodnym bokserem. Doświadczenie też jest po jego stronie, w końcu bił się z naprawdę świetnymi zawodnikami. Wszystko zależy od tego jak fizycznie jest przygotowany Mora. Czas gra tutaj na stronę Proksy.

Jakoś Proksa mnie nie przekonuje, nie mam wobec niego zbyt dużego kredytu zaufania. Jest bardzo efektownym pięściarzem, ale nie widzę w nim potencjału na światową czołówkę. Ciekawe jak z jego aklimatyzacją? Chyba przyleciał do Stanów niedawno. Do tego dochodzi pytanie o jakość przygotowań z zapracowanym ostatnio Łapinem.

Tym ciekawszy pojedynek, bo przegrany wypada z obiegu. Proksa po porażce z past prime Morą (w dyspozycji z Very absolutnie nie jest wypalony, ale też najlepszy okres ma już za sobą) przestanie się poważnie liczyć i droga do poważnych walk stanie się bardzo długa. Jeżeli Mora przegra z Polakiem, to po walkach z Verą, chyba nie dostanie już więcej szansy walki o poważne pasy.

50/50 jak dla mnie. Perfekcyjnie przygotowany fizycznie Proksa jest w stanie wygrać. Nie spodziewam się dominacji żadnego z bokserów. Ciekawią mnie warianty taktyczne na tę walkę. Obydwaj lubią walkę z kontry, obydwaj mają serce do walki. Możemy zobaczyć mecz szachowy, albo bijatykę. Nie spodziewam się, aby sędziowie wypaczyli wynik. Oby walka była emocjonująca, a werdykt uczciwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Grzegorz Proksa vs Sergio Mora - Sander - 22-05-2013, 11:07 AM
RE: Grzegorz Proksa vs Sergio Mora - BMH - 27-06-2013, 06:41 PM
RE: Grzegorz Proksa vs Sergio Mora - redd - 27-06-2013 10:53 PM
RE: Grzegorz Proksa vs Sergio Mora - redd - 29-06-2013, 01:39 PM
RE: Grzegorz Proksa vs Sergio Mora - BMH - 29-06-2013, 04:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości