Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trener Łapin i polska szkoła boksu
07-04-2013, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2013 05:40 PM przez BMH.)
Post: #4
RE: Trener Łapin i polska szkoła boksu
Hugo
Z calym szacunkiem-moze sie nie zgodzic-, ale jest krytyka, i krytyka... mozna napisac, ze ktos jest wolny, bez kondychy, i woli walki... po prostu slaby. Mozna tez napisac, ze ktos jest zalosny, rusza sie jakby nawalil w gacie, i jest kompletnym zerem, czy beztalenciem. Roznice chyba zobaczy kazdy. Jak juz pisalem, umiem sobie wyobrazic jak wyglada to dla kogos z boku... jednak wiem tez, ze najczesciej tacy obserwatorzy, nie maja pojecia ile czynnikow sklada sie na dyspozycje zawodnika.

Teraz druga kwestia wazniejsza.Wink
Tylko to zainetresowalo Cie w moim poscie? Troszke wyzej poruszylem bardzo istotna kwestie zwiazana z boksem Jackiewicza, jak i trenerem Lapinem. Zalozyles temat, gdzie w pewnym sensie kwestionujesz metody Lapina... to kiedys cwiczyl on Jackiewicza inaczej? Przeciez do cholery, nie kazda walka wygladala jak ta wczoraj. Moze najnormalniej wczorajszy wystep jest spowodowany znacznym obnizeniem lotow co wiekszosc pisala juz duzo wczesniej... ja skłanialbym sie ku takim opiniom kibicow, niz zwalaniu winy na Fiodora, ktory wycisna z Rafala przez te lata duzo wiecej, niz ktokolwiek sie spodziewal.

Co do innych rzeczy, ktore napisales w temacie, to z niektorymi nie moge sie zgodzic. W przeciwiestwie do Ciebie, to uwazam, ze bardzo dobrze, ze Szpilka walczyl z McCline z glowa, punktowal, i sie nie napalal(uwazasz inaczej? Uzasadnij... wolabys wymiany z 120/130kg bykiem?)... inaczej mogloby to sie zle skonczyc dla Polaka. Tu Lapin i Artur zrobili robote na 5+. Jednak z tego co czytam, to Twoim zdaniem, przez taki, a nie inny sposob walki Artek byl zagrozony. Zapytam wiec... Gdyby walczyl tak jak kilka walk wczesniej, to Twoim zdaniem wypadlby lepiej... mniej bylby zagrozony czasowka od doswiadczonego Amerykanina? Naprawde jestem ciekawy, jak Ty to widzisz.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Trener Łapin i polska szkoła boksu - BMH - 07-04-2013 05:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości