Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Johnson
26-03-2013, 01:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2013 12:35 AM przez BMH.)
Post: #5
RE: Jack Johnson
(26-03-2013 01:29 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  Być może,ja tamte czasy znam tylko z serii KO TV Classic,i po prostu imponuje mi wola walki bokserów z tamtych lat.Ustawianie walk?? Pewnie było,nawet w filmie o La Motta był taki wątek.Ale dziś jak nazwiemy śmierdzące werdykty na co drugiej gali? No bo chyba nie niekompetencją sędziów.
Co do lewych werdyktow, to masz racje Kolego, to jednak wskazuje, ze hajs zawsze sie liczyl. Jeszcze co do ustawainia, to mialem na mysli podkladki... podobno byly przypadki, ze zawodnik sie podkladal(czytalem nawet, ze sie dwoch rywali potrafilo sie ugadac)... idac tym tropem-podlozenia sie-, to nie mam pewnosci, ale mam wlasna opinie, ze Liston w drugiej walce z Alim, byc moze zrobil cos takiego... byc moze Briggs z Greenem... kiedys ponoc bylo to dosc czestym zjawiskiem.
(26-03-2013 01:29 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  Po za tym piękne jest to że zawodnicy walczyli po 4-5 a czasem i więcej razy w roku.Wiem że to mało "zdrowotne" ale chodzi o charakter tych starć.Wtedy jak ktoś zaliczył dechy to dopiero było sztuką się podnieść,przecież nie było neutralnego narożnika,a rywal tylko czekał by dopaść rywala kiedy ten tylko się podniesie.
Tyson walczyl w pierwszym roku swojej kariey chyba 14, czy 15 razy.Wink Ale racja, kiedys mistrzowie walczyli czesciej, co w sumie nie dziwi, bo brali smiesznie male pieniadze, przy dzsiejszych asach, stad ta motywacja do wiekszej ilosci wystepow.
(26-03-2013 01:29 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  Jeszcze takie małe pytanko,co znaczy werdykt "NWS",czyżby dzisiejsze "SD"?
Decyzja prasy... ogolnie chyba opinii publicznej... cos w tym stylu. Cos takiego funkcjonowalo lata temu jezeli chodzi o mistrza Europy... ponoc prasa/opinia publiczna sama oglaszala takiego zawodnika/mistrza Europy... tak kiedys czytalem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jack Johnson - Sander - 26-03-2013, 11:36 AM
RE: Jack Johnson - Zioło-Pale-Niebywale - 26-03-2013, 12:28 PM
RE: Jack Johnson - BMH - 26-03-2013, 01:13 PM
RE: Jack Johnson - Zioło-Pale-Niebywale - 26-03-2013, 01:29 PM
RE: Jack Johnson - BMH - 26-03-2013 01:51 PM
RE: Jack Johnson - Sander - 26-03-2013, 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości