Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
25-03-2013, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 12:00 AM przez BMH.)
Post: #15
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
"Weź przeczytaj najpierw te książkę bo nawet nie wiesz o co Konder go oskarża." A ta sprawa z dopingiem jest śmieszna."

W twoim stylu.. czemu mnie to nawet nie dziwi... ale oka, zmusze sie i ci odpisze mimo ze piszesz nieprawde. Jak to nie wiem? Widoczniej wiem na ten temat wiecej(naturalnie nie wszystko) niz ty, i zauwaz ze nie naskakuje na ciebie bys zanim cos napiszesz przeczytal ksiazke. Tak sie sklada, ze o kilku innych poruszonych sprawach w ksiazce czytalem. Widze, ze ty zeby bronic swojego idola jestes w stanie posunac sie daleko.
Doping.. piszesz, ze sprawa z dopingiem jest smieszna... Co mnie koksy obchodza? Czytaj ze zrozumnieniem, a bedzie wszystko ok. Pisalem przeciez w pierwszym poscie, ze doping, jest wszedzie, jak nie doczytales, to juz twoj problem. W ksiazce byly duzo powazniejsze zarzuty, niz doping, bo o starydach nie musialem slyszec od Kondera, by uwazac, ze Adamek to koksiarz.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwa historia Tomasza Adamka - pyra90 - 24-03-2013, 11:08 PM
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka - BMH - 25-03-2013 11:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości