Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
25-03-2013, 08:12 PM
Post: #10
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(25-03-2013 05:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Gdyby to było wyssane z przysłowiowej dupy a Konder nie miałby argumentacji to przecież oczywiste jest że poległ by za oszczerstwa , a sprawa po prostu stanęła w miejscu .

Kiedys na innym portalu argumentowalem, to podobnie... po co ktos mialby mowic takie rzeczy, jezlei bylaby to nieprawda? Przeciez gdyby to byly klamstwa, to Konder do konca zycia by sie nie wyplacil Adamkowi!! Nie wiem jak to wszystko sie odbywalo pozniej, ale przypuszczam, ze albo Adamek becelowal grube hajsy za milczenie i wycofanie sie tych slow, albo zalatwil to w inny sposob... moze go zastraszyl, moze tez mial na niego jakies haki... trudno ocenic. Najsmieszniejsze jest to, ze Adamek zamiast robic sprawe, i "wyrwac" gigantyczne pieniadze o znieslawinie, wolal sie wstrzymac, odgrazac sie, i po cichu dzialc(bo ja nie slyszalem o gigantycznym odszkodwaniu)... po czym Konder, jakis czas pozniej powiedzial opinii publicznej, ze mial problemy psychiczne po zerwanej przyajzni z Tomaszem, i nie byl swiadomy tego co robi. Rewelacyja wymowka, pewni kazdy w to wierzy.Big Grin
Blizej jest mi do pierwszej wersji Kondera, niz do tego, ze Tomasz jest tak Bogobojny, na jakiego sie kreowal dziesiatki razy przed kamerami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwa historia Tomasza Adamka - pyra90 - 24-03-2013, 11:08 PM
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka - BMH - 25-03-2013 08:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości