Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
25-03-2013, 05:34 PM
Post: #8
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Gdyby to było wyssane z przysłowiowej dupy a Konder nie miałby argumentacji to przecież oczywiste jest że poległ by za oszczerstwa , a sprawa po prostu stanęła w miejscu .

Adamek najbardziej pokochany został przez sezonowców w pażdzierniku 09 i jak widać nikt nawet nie wiedział o jego "mrocznej przeszlośći" Big Grin

Dobrze że pyra to odświeżył ale zadam wam wszystim teraz pytanie ! ilu jest NAS w tym kraju ?
Mówiąc "nas" mam oczywiscie na mysli nasze bokserskie społeczeństwo bo niby ilu nas jest tutaj ?
Gdyby któryś z nas poprowadził bokserki program jak np. Cafr Futbol w którym naprzykład obradowało by 10gosciu z naszego forum (BMH,Szakal,Zioło,AFPL - to tylko przykłady) to tak naprawdę kto by ich słuchał oprócz kolegów z forum czy innych konkurencyjnych portali bokserkich ?
Tych co dogłebnie interesują sie boksem jest tutaj niewielu . Więc Konder nie miał nawet za bardzo komu uświadamiać swoich tez. Jest strasznie pewny swoich argumentów nikt o oszczerstwo nie posądził bo jeżeli to byłby blef to ładnie by dostał po dupie.

Popatrzcie jak gościu stanął na czułym punkcie Adamka w tamtym czasie ! ale kogo to obchodziło niby jak w 2009 roku nikt nie miał o tym bladego pojęcia i fanów tomka namnożyło sie 5cio krotnie jak nie więcej fanów ?
Nawet nasza elita i forumowi eksperci jak Metzger czy Jerome przyznali że ich fascynacja zaczęła się właśnie wtedy , AFPL ty być może też wtedy sie zajarałes.
z połowy narodu ktory pokochał Adamka na dłużej niż jakiś czas spotkałem tylko was.

Ciągnięcie tej sprawy moim zdaniem nawet nie miało sensu - Konder poczuł się jak śmieć i też za pewne chciał się odgryźć ale wielu przekonał tym co mówił.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwa historia Tomasza Adamka - pyra90 - 24-03-2013, 11:08 PM
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka - RoyJonesJr - 25-03-2013 05:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości