Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
25-03-2013, 10:53 AM
Post: #4
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Program 30 minut max, a trwa 19, hehe.

W sumie mógłbym się wstrzymać od komentarza po obejrzeniu tego materiału filmowego, ale co mi tam. Na pewno każdy zauważył, że materiał ten ma już swoje lata. Pan Konder jak widać było na materiale zgłosił sprawę do sądu. Dzisiaj mamy 2013 rok i jakoś Adamek nie poniósł żadnych konsekwencji chociaż - jak mówił pan Konder, miał na Tomka bardzo dużo dowodów. To chyba wyjaśnia ile te ''zarzuty'' Kondera miały w sobie prawdy. Nie chcę bronić Adamka, całkiem możliwe, że miał lub ma coś za uszami. Jednak ktoś mógłby powiedzieć, że Konder po prostu mści się na Adamku. W dodatku chciał zarobić kupę forsy na książce o Adamku, o której tak na prawdę poza fanami boksu nikt nie wie oczerniając go. Jak widać chyba nic z tego nie wyszło. Konder kreował się na ''przyjaciela'' Adamka a napisał książkę, w której to niby zdradził całą ''prawdę'' o nim. Zwykły kapuś i tyle. Nie lubię takich ludzi. I bardzo dobrze, że Adamek przysłowiowo kopnął go w dupę i wywalił z teamu. Kto wie czy Konder nie miał na celu wymuszenia na Adamku jakiejś znacznej kwoty pieniężnej ( chodzi mi o szantaż ). A Rozalski, który według p. Kondera już kilka lat temu był kopany przez Tomka do dzisiaj jest jego przyjacielem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Prawdziwa historia Tomasza Adamka - pyra90 - 24-03-2013, 11:08 PM
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka - AdamekFightPL - 25-03-2013 10:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości