Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd-bokser, którego Oscar De La Hoya zrobił milionerem.
14-03-2013, 09:24 PM
Post: #18
RE: Floyd-bokser, którego Oscar De La Hoya zrobił milionerem.
(14-03-2013 07:32 PM)RSC-2 napisał(a):  Mam inne na ten temat zdanie.
Głupotą jest ,aby w jednym temacie np. o Mayweatherze pisać wszystko.
O jego walkach.
O jego zarobkach
O jego problemach prawnych,
O jego pozycji w USA
Jak najbardziej się z tym zgadzam.
Jeśli w jednym temacie poświęconym danemu bokserowi mamy pisać o nim wszystko, to jest to trochę bez sensu. No bo np. po co tworzyć temat (hipotetycznie) "Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko", skoro i jeden i drugi mają swoje wątki w dziale "Bokserzy"? Moim zdaniem takie coś byłoby swoistym "zakładaniem sobie kagańca" i samoograniczaniem.
Jeśli w tym konkretnym przypadku @RSC-2 chce poruszyć temat Floyda (ale nie od czysto bokserskiej strony) w nowym temacie to ja nie mam ku temu nic przeciwko, tym bardziej że bazując na jego dotychczasowych postach nt. Mayweathera można się domyślać, że ma zapewne coś ciekawego do przekazania.
A gdy dyskusja w tym temacie się wyczerpie, to przecież zawsze moderatorzy będą mogli przenieść posty stąd do tematu "Floyd Mayweather, Jr" w dziale "Bokserzy".

Tak więc generalnie jak najbardziej zgadzam się z @RSC-2 w tym aspekcie tworzenia nowych tematów (i nie jest to żadne "wazeliniarstwo" albo coś podobnego ;] )

PS. Jedyne, co zrobiłbym z tym tematem, to przeniósłbym go do działu "Bokserzy". Ale to tylko drobnostka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd-bokser, którego Oscar De La Hoya zrobił milionerem. - Szakal - 14-03-2013 09:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości