Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Offtop (moderacyjny)
14-04-2020, 06:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2020 06:15 PM przez RSC-2.)
Post: #17
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny)
Redakcja Bokser.org powinna zająć stanowisko czy forum Bokser.org jest integralną częścią portalu Bokser.org czy raczej są to dwa osobne byty.

Ja uważam ,że nie ma miejsca na dwa osobne portale w jednym miejscu pod tym samym szyldem bo wtedy jedna strona jest konkurencją dla drugiej.
Chodzi mi wyłącznie o możliwość komentowania.

Dlatego uważam ,że redakcja powinna albo zamknąć forum , albo zlikwidować możliwość dodawania komentarzy na stronie Głównej.

Robienie sobie konkurencji to szkolny błąd w prowadzeniu portalu.

Stwierdzenia ,że forum spełnia inną funkcję niż komentarze pod artykułami jest błędnym rozumowaniem,.
Taki argument można stosować gdyby ilość komentujących była bardzo duża.

(14-04-2020 04:59 PM)Gogolius napisał(a):  Co do polityki wąskiego grona dyskutantów, to nigdy takowej nie było.

Sam kiedyś napisałeś do mnie że wolisz wąskie grono dyskutujących na temat niż dużą liczbę i rozmytą dyskusję na poboczne tematy.
Z tą rolą moderatora i dbaniem o porządek nie przesadzaj.

Wolałbym aby Twoją rolą było robienie wszystkiego co zwiększyłoby ilość piszących . I taka rola przyniosłaby więcej pożytku niż rola forumowego policjanta.

Na tym forum zbanowano za bzdury kilku wartościowych osób.
Wiem kto to zrobił i na czyje polecenie. Nie jest tajemnicą ,że przynajmniej w jednym wypadku "prikaz" przyszedł z Bokser.org

Ja osobiście takiego gościa który mi karze kogoś zbanować olałbym i na odchodne rzuciłbym mu wiązkę co o nim myślę.
Ale ów moderator nie miał takiego charakteru.No i chciał być "moderatorem" bo to dla niego nobilitacja.


Forum upada.
Lepiej pomyśl co zrobić aby go ratować i ożywić.
Według mnie trzeba zlikwidować dodawanie komentarzy na głównej.
I rozszerzyć zakres tematów na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 12-01-2020, 01:32 PM
RE: [oddzielony] Offtop (moderacyjny) - RSC-2 - 14-04-2020 06:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości